قاتل خانم معلم از مرگ نجات یافتعامل قتل خانم معلم بازنشسته که با رضایت خانواده مقتول از مجازات مرگ نجات یافته بار دیگر از جنبه عمومی جرم در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

 به گزارش ایران ، مهر سال 91 خبر قتل یک خانم معلم در خانه‌اش به پلیس اعلام شد.تحقیقات کارآگاهان جنایی نشان داد پسر یکی از همسایه‌ها آخرین کسی بوده که از خانه مقتول خارج شده است. بنابراین خیلی زود بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد.

 

او گفت: وقتی متوجه شدم این زن طلاهای زیادی دارد وتنها زندگی می‌کند برای سرقت طلاها وارد خانه‌اش شدم اما برای اینکه شناسایی نشوم نقابی به صورتم زدم. در حالی که طلاها را سرقت کرده بودم می‌خواستم فرار کنم که زن میانسال متوجه من شد و نقاب از چهره‌ام برداشت. بلافاصله مرا شناخت و من هم از ترس مجبور شدم او را خفه کنم.به دنبال اعتراف‌های این پسر 19ساله او به اتهام قتل عمد وسرقت در دادگاه کیفری محاکمه وبا حکم قضات به قصاص محکوم شد.

 

این حکم پس از تأیید قضات دیوان عالی کشور در مرحله اجرا قرار گرفت اما روز اجرای حکم، خانواده مقتول به شرط دریافت دیه از قصاص متهم گذشت کردند.صبح دیروز این متهم از زندان به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور یک مستشار انتقال یافت تا از نظر جنبه عمومی واعمال ماده 612 قانون مجازات اسلامی محاکمه شود. پس از پایان جلسه  قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------