مرگ مسافر جوان در مترو فردوسی تهرانبراساس مشاهدات، مترو در روزهای اخیر به شدت شلوغ‌تر از قبل شده است که عده‌ای علت این ازدحام را آغاز اجرای طرح محدوده کنترل آلودگی هوا و استفاده بیشتر مردم از وسائل نقلیه عمومی به ویژه مترو می‌دانند. 

به گزارش مدآرا، عصر روز گذشته حوالی ساعت شش، یک جوان در ایستگاه متروی فردوسی جان باخت.

 

محمدیان مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران ضمن تایید این خبر گفت: عصر دیروز حال یکی از مسافرین مترو در ایستگاه فردوسی نا مساعد می شود که همکاران ما بلافاصله به تیم پزشکی و اورژانس اطلاع می دهند که تیم پزشکی بعد از حضور در صحنه و انتقال آن به بیمارستان متوجه فوت این جوان ۲۵ ساله می شود.

 

وی همچنین در پاسخ به این سوال که برخی از شاهدان عینی گزارش داده اند که این اتفاق به دلیل شلوغی و گرمای بیش از حد برای این مسافر رخ داده است هم گفت: در خصوص علت دقیق فوت اورژانس تهران باید گزارش بدهد. اما ذکر این نکته لازم است که همه ایستگاه های مترو و همچنین قطارها، سیستم تهویه هوا و خنک کننده دارند.

 

 براساس مشاهدات، مترو در روزهای اخیر به شدت شلوغ‌تر از قبل شده است که عده‌ای علت این ازدحام را آغاز اجرای طرح محدوده کنترل آلودگی هوا و استفاده بیشتر مردم از وسائل نقلیه عمومی به ویژه مترو می‌دانند.

 

نکته ای که «محسن محمدیان» مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران تایید نمی کند؛ او هفته گذشته به رسانه ها گفته بود که مترو در تمامی شرایط شلوغ است و ارتباطی به طرح محدوده کنترل آلودگی هوا ندارد.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------