آخرین اخبار حوادث


Default Image

داستان عجیب مرگ 3 نفر با سیانور/ فرزند خردسالم در راه بیمارستان جان سرد و ما تصمیم گرفتیم بخاطر عذاب وجدان خودکشی کنیم

زن 38 ساله ای که به اتهام چند فقره قتل با سیانور، تحت تعقیب پلیس بود با تلاش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در…


سارق طلای کودکان به دام افتادفرمانده انتظامی اردکان گفت: اخیرا یک زن کودکان را در پارک اغفال کرده و به بهانه عروسک زیورآلات آنها را می ربود که دستگیر و اموال مسروقه کشف شد.

 سرهنگ سید رضا صادقیان فرمانده انتظامی اردکان افزود: سارقی با شناسایی خانم‌های مسن و تنها که زیور آلات و طلاجات آنها نمایان بوده با ترفندهای مختلف وارد منزل آنها شده و در فرصت مناسب اقدام به ربایش زیورآلات آنها می‌نمود.

 

صادقیان گفت: این زن در تفرجگاه‌ها و پارک‌های سطح شهر کودکان را به بهانه خرید آدامس و دادن عروسک اغفال نموده و دور از چشم والدین آنها، اقدام به سرقت زیورآلات و طلاجات می نمود که دستگیر و اموال مسروقه کشف شد.

 

وی تصریح کرد: در پارک‌ها و تفرج گاه‌ها هرگز از کودکان خود غافل نشده و حتی المقدور از استفاده زیورآلات برای کودکان در مکان‌های عمومی خودداری کنید و همچنین خانواده‌ها از اطمینان و پذیرش افراد ناشناس و مشکوک به منازل و به بهانه‌های مختلف خودداری کنند.

 

وی بیان کرد: در ترددها ضمن پوشش مناسب، زیور آلات خود را نمایان ننمایند و هرگونه موارد مشکوک را از طریق ۱۱۰ به پلیس آگاهی اطلاع دهند.

 

 موج

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------