آخرین اخبار حوادث


Default Image

سیاوش وقتی فهمید زنی را که به او علاقمندبوده،قبلاچندین بار ازدواج کرده خودش را از پل پرت کرد

شامگاه 11 مهر گزارش آتش‌سوزی یک خودروی شاسی بلند در یکی از خیابان‌های شرق تهران به پلیس گزارش شد. به‌دنبال اعلام این خبر…


بن بست 11 ساله در جنایت شیطانی 

معمای قتل شیطانی یک زن تهرانی پس از گذشت 11 سال به بن بست خورد. وقتی این گره کور باز نشد خانواده قربانی در دادگاه کیفری استان تهران خواستار دریافت دیه از صندوق بیت المال شدند . این درحالی است که شواهد نشان می دهد این زن قربانی جنایت شیطانی یک مرد آشنا شده است.

  

گزارش یک قتل

رسیدگی به این پرونده از شامگاه دوم شهریورسال ۸۷  به  دنبال مرگ وحشتناک یک زن ۵۲ ساله به نام پروین در خانه‌اش در دستور کار افسران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض قرارگرفت . پسر بزرگ وی به ماموران پلیس گفت: برادر بزرگم در دبی زندگی می کند و برادر کوچکم سرباز است .از یک سال قبل که پدرم فوت شد من و مادرم باهم در این خانه زندگی می کردیم .من  در محل کارم بودم که چند بار با خانه تماس گرفتم اما مادرم پاسخ نداد. من که نگران شده بودم مقابل در آمدم و با کلید یدک در را باز کردم و با جسد عریان مادرم روبه رو شدم.در و پنجره ای نشکسته و احتمالا یک آشنا مادرم را کشته است او بعد از قتل مادرم، سه تخته فرش ابریشمی را از خانه  مان سرقت کرده است.

 

جنایت شیطانی

 به دنبال اظهارات پسر جوان جسد  با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان پس از معاینه جسد در گزارشی اعلام کردند پروین بر اثر خفگی جان سپرده و قبل از مرگش نیز تحت آزار قرار گرفته است . با افشای این که قتل پروین شیطانی بود، پلیس به تحقیق پرداخت تا ردپایی از شیطان آشنا به دست آورد. شواهد نشان می‌داد زن تهرانی پس از مرگ شوهرش با دوستان زیادی رفت و آمد داشته است .

 

یک سرنخ

فرضیه جنایت سیاه از سوی یک مرد آشنا قوت گرفته بود که  یکی از همسایه ها به ماموران گفت: عصر در اتاقم نشسته بودم که صدای ماشینی را از مقابل در  شنیدم. گمان کردم پدرم آمده است به همین دلیل از پنجره اتاق به بیرون نگاه کردم اما یک مرد جوان را که کت و شلوار بر تن داشت دیدم که از یک پژو ۴۰۵ مشکی پیاده شد  و به خانه زن همسایه رفت.  چند ساعت بعد صدای فریاد های کمک خواهی پسر پروین را شنیدم که می گفت مادرش را کشته و از خانه شان سرقت کرده اند. تلاش برای به دست آمدن ردی از مرد پژو سوار آغاز شد اما پلیس به نتیجه مطلوب نرسید . پلیس در گام بعدی از تحقیقات چند نفر از دوستان پروین  را تحت بازجویی قرار داد اما به سرنخی نرسید و این معما به بن بست خورد.

 

11 سال بعد

 در حالی که ۱۱ سال از این ماجرا گذشته و هیچ ردی از عامل یا عاملان جنایت به دست نیامده بود فرزندان پروین  به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران مراجعه کردند و خواستند تا دیه مادرشان از صندوق بیت المال به آن ها پرداخت شود . پسر بزرگ وی به  قضات گفت :مادرم قربانی جنایت سیاه یک مرد شده است و ما با گذشت ۱۱ سال از این ماجرا هنوز هیچ ردی از عامل جنایت به دست نیاورده ایم  و حالا هم  از پیدا شدن قاتل  مادرمان ناامید هستیم .به همین دلیل می‌خواهیم تا دیه از صندوق بیت المال به ما پرداخت شود.  بنابر این گزارش؛در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره این پرونده رای صادر کنند.

 

 

 خراسان  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------