دستگیری باند طلا دزد در بوشهر اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: شب گذشته در یک عملیات هدفمند باند ۳ نفره سارقین طلاجات منزل در شهر بوشهر شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ ابراهیم عرب زاده در این خصوص گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در روزهای پایانی هفته گذشته در شهر بوشهر تیم عملیاتی ویژه با محوریت کلانتری ۱۱، با وظایف مشخص و تعریف شده شکل گرفت.

 

وی افزود: پس از پشتیبانی موثر اطلاعاتی و بررسی های دقیق میدانی تیم عملیاتی پلیس موفق به شناسایی محل سارقین در شهرک نیایش شد.

 

به گفته سرهنگ عرب‌زاده، ساعت ۲۲ شب گذشته هنگامی که سارقان آماده می شدند تا با استفاده از یک جفت پلاک سرقتی خودرو اعمال مجرمانه خود را ادامه دهند در محاصره پلیس قرار گرفتند.

 

 وی اظهار کرد: سارقان بدون توجه به ایست پلیس اقدام به فرار کردند که با شلیک پلیس یک نفر از آنها متوقف و دستگیر و دو نفر دیگر متواری شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر اظهار کرد: با ادامه عملیات نفر دوم سارقین در بیابان های اطراف شهرک نیایش در حالی که در تاریکی شب پنهان شده بود شناسایی و دستگیر شدند.

 

وی تصریح کرد: با دستگیری این دو نفر محل اختفای اموال مسروقه در یک منزل مسکونی در محله تنگک، شناسایی و با همکاری تیم عملیاتی پلیس آگاهی استان منزل مورد نظر محاصره، و ضمن دستگیری نفر سوم سارقین، مقادیر زیادی طلاجات و اموال مسروقه کشف شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: این باند سه نفره تاکنون به ۷ فقره سرقت طلاجات منزل در شهر بوشهر و سرقت‌ یک جفت پلاک خودرو در شهر گناوه اعتراف کرده اند.

 

وی اظهار کرد: هر سه نفر متهم دستگیر شده غیر بومی، ساکن استان همجوار و دارای سوابق متعدد کیفری هستند.

 

سرهنگ عرب‌زاده خاطرنشان کرد: خواهر یکی از سارقان دستگیر شده که ساکن شهر بوشهر است کلید منزل خود را در اختیار برادرش قرار داده بود و او نیز از این منزل جهت نگهداری اموال مسروقه و استراحت دوستان سارقش استفاده می‌کرده است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر با بیان اینکه شب گذشته تعدادی از مالباختگان با حضور در کلانتری ضمن شناسایی اموال مسروقه خود از سرعت عمل پلیس در شناسایی و دستگیری این باند سارق تشکر کردند خاطرنشان کرد: شهروندان محل سکونت خود را به امکانات و تجهیزات حفاظتی و دوربین مداربسته مجهز کنند، از نگهداری طلاجات خود در یک محل متمرکز خودداری کنند.

 

وی ادامه داد: در هنگام مسافرت طلاجات و اموال گرانبهای خود را به صندوق امانات بانک بسپارند، منزل خود را در اختیار افراد و بستگان سابقه دار قرار ندهند و رفت و آمدهای مشکوک به منازل مبله و هر حرکت مشکوک را از طریق ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------