قتل به خاطر خرمافرد شروری که در جریان سرقت خرما ازیک نخلستان مرد کشاورزی را در سوران به قتل رسانده بود ، دستگیر شد . 

 با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی متهم به قتل مرد60ساله در یکی از نخلستان های شهر سوران شناسایی و دستگیر شد. 

 

سردار احمد طاهری جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت:بیست و هشتم شهریور سال گذشته با دریافت گزارشی مبنی بر مرگ مشکوک مردی 60 ساله از اهالی روستای "ناصرآباد" شهرستان سیب و سوران در بیمارستان "رازی" شهر سراوان بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

 

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد مردی سالخورده  بر اثر اصابت چند گلوله  کلاش از ناحیه شکم و پای چپ به قتل رسیده است.

 

سردار طاهری بیان کرد: در ادامه تحقیقات کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان سیب و سوران مشخص شد مقتول در روز حادثه در حال آبیاری نخلستان خود بوده که سه مرد جوان را با 2 دستگاه موتورسیکلت در حال سرقت خرما مشاهده کرده اما این افراد با سلاح کلت و کلاش به سمت مقتول تیراندازی کردند و از محل متواری شدند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از یک سری تحقیقات گسترده میدانی ضارب را که فردی شرور و دارای چندین فقره سرقت مسلحانه در سطح شهرستان سیب و سوران است  شناسایی کردند.

 

با توجه به متواری بودن این فرد شرور و همدستانش در ارتفاعات منطقه" بیرک" روند رسیدگی به پرونده به کندی پیش می رفت تا اینکه روز گذشته اطلاعاتی در خصوص بازگشت او به یکی از روستاهای حاشیه شهر سوران بدست آمد.  تیم عملیات ویژه پلیس آگاهی نیز پس از هماهنگی های لازم قضائی محل اختفای متهم را در یک تعمیرگاه خودرو محاصره و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه او را دستگیر و در بازرسی از محل یک قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیری مهمات کشف کردند.

 

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر همدستان خاطر نشان کرد: متهم به قتل30 ساله پس از بازجوئی های اولیه با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

 

فارس

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------