زن تنها در خانه طعمه سگ و موش ها شد اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
زن مسن که مدت های طولانی در خانه به تنهایی زندگی می کرد سرنوشتی دلخراش را تجربه کرد. 

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یکی از مشکلاتی که ممکن است برای افراد مسن رخ دهد ، بیشتر یک نوع وسواس  یا اختلال رفتاری است که در آن فرد تلاش می کند تا تمام چیزهایی را که به آن علاقه دارد یک جا جمع کند! این اختلال رفتاری به نام " hoarding " است که فرد مبتلا به آن نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا تمام ابزار و وسایل مورد نیاز خود را که شاید اصلا هیچ کاربردی نداشته باشد یک جا جمع کند! این مشکل از نظر برخی روان شناسان، یک اختلال روانی است که می تواند در اثر زندگی پر استرس ایجاد شود و فرد مبتلا به هیچ وجه حاضر به از دست دادن این وسایل نیست.

 

طبق داده های آماری بیشتر این افراد مسن یا طرد شده هستند یا بعد از انجام این اقدام، توسط خانواده خود طرد می شوند و این می تواند آن ها را چند برابر تحریک کند.خانم «سالی هانیچک» متاسفانه مبتلا به چنین اختلال روانی- استرسی شده بود که خانواده او سالیان طولانی از او خبر نداشتند و به همراه سگ خانگی خود زندگی می کرد. این در حالی بود که دختر عموی او به نام «کاجما» با او چندین بار تماس گرفت اما هیچ پاسخی را دریافت نکرد!به همین دلیل بسیار شوکه شد و تصمیم گرفت تا فورا به خانه او برود. او گفت که قبل از حضور یافتن در خانه او انتظار بدترین چیزها را داشت اما بعد از ورود به خانه بسیار شوکه شد.

 

او دقیقا روی یک صندلی که گویی شام آخر عمرش را در حال خوردن بود، جانش را از دست داده و جسم او توسط سگ و موش هایی که در خانه او زندگی می کردند، خورده شده و تنها اسکلت او باقی مانده بود!واقعا دلخراش است! دختر عموی او به هیچ وجه انتظار دیدن چنین صحنه ای را نداشت و بر این باور بود که دختر عموی او قصد شوخی دارد و یک اسکلت را همراه با کلاه گیس ساخته است تا او را بترساند. اما این چنین نبود!همچنین محققان علت مرگ او را کاملا طبیعی اعلام کردند و بعد از مرگ توسط سگش خورده شده و این سگ در یکی از اتاق های خانه در حال زندگی کردن بود.

 

 خراسان  

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------