واژگونی خودرو و حادثه برای 4 دانش آموز زهکی/ یک دانش آموز جان باختمدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان ضمن تکذیب خبر واژگونی سرویس مدرسه در شهرستان زهک گفت:خودروی حادثه دیده شخصی بوده و طی آن یک دانش آموز کشته و 4 نفر سرنشین خودرو که 3 نفر آنها دانش آموز بودند، مجروح شدند. 

داود گلی در گفت و گو با ایلنا، ضمن تایید این خبر اظهار داشت: این حادثه ساعت 6:30 دقیقه صبح امروز 28 مهرماه براثر واژگونی خودروی سواری پراید در محور شهرستان زهک-جاده ترانزیتی رخ داد.

 

وی ادامه داد: در این حادثه به دلیل شدت ضربات وارده یک دانش‌آموز در دم فوت و سه نفر دیگر به همراه راننده مجروح و به بیمارستان زهک منتقل شدند.

 

 گلی تاکید کرد: این سرویس دهی در قالب طرح روستا محوری که مورد توجه آموزش و پرورش استان برای مناطق روستایی است نبوده بلکه یکی از اولیای دانش‌آموزان به صورت شخصی اقدام به سرویس دهی فرزند خود به همراه چند دانش‌آموز دیگر کرده است.

 

وی افزود: در این حادثه راننده به دلیل رعایت نکردن قوانین از جاده منحرف و واژگون شده که براثر شدت ضربات وارده دختر وی بنام یگانه بولاغ دانش‌آموز پایه نهم دبیرستان نمونه دولتی «فروغ زهک» جان خود را از دست می‌دهد.

 

گلی ادامه داد: همچنین در این حادثه سه دانش آموز به نام‌های ستاره زاهدای پایه نهم، مبینا بولاغ پایه هفتم و یسنا میر پایه هفتم به علت جراحت و شکستگی به بیمارستان زهک منتقل شدند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------