آخرین اخبار حوادث


Default Image

نزاع خانوادگی در اروندکنار ۲ کشته داشت

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان گفت:نزاع خانوادگی در شهر اروندکنار این شهرستان به مرگ ۲ نفر از طرفین درگیری…


همدستی دایی و خواهرزاده در کلاهبرداریدایی و خواهرزاده‌ای که به بهانه خرید برنج کلاهبرداری می‌کردند، دستگیر شدند.

 به گزارش شرق ، شانزدهم بهمن سال گذشته پرونده‌ای با موضوع کلاهبرداری برای رسیدگی تخصصی از کلانتری 101 تجریش به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران ارجاع داده شد. شاکی که بنکدار و عمده‌فروش برنج است، به کارآگاهان گفت: بیست‌و‌دوم مرداد سال پیش شخصی به من مراجعه و خودش را صاحب رستورانی در تجریش معرفی کرد و خواهان 500‌کیلوگرم برنج هاشمی درجه‌یک به ارزش150‌میلیون ریال برای رستورانش شد.

 

پس از انجام معامله، برنج را به‌وسیله وانت به نشانی او بردیم و سپس به بهانه اینکه رستوران جا ندارد، برنج‌ها را به انباری در خیابان شریعتی منتقل کردیم. خریدار در آنجا خواست برنج‌ها را خالی کنیم. او بعد از تخلیه بار، من را برای حساب‌و‌کتاب راهی کرد تا به رستوران برگردم، سپس به بهانه اینکه وانت ما سد معبر کرده، راننده را به همراه وانت به سر خیابان فرستاد و در غیاب او مجددا برنج‌ها را بار زد و سرقت کرد. کارآگاهان بعد از ثبت اظهارات شاکی، برای شناسایی کلاهبردار شروع به تحقیق کردند.

 

مأموران با حضور در محل تخلیه برنج‌ها موفق شدند شماره پلاک خودروی مورد استفاده کلاهبردار را شناسایی کنند. کارآگاهان با بررسی سرنخ به‌دست‌آمده به این فرضیه رسیدند که کلاهبرداری به دست مالک خودرو به نام وحید انجام شده است. به این ترتیب با هماهنگی قضائی محل سکونت متهم شناسایی و او چند روز پیش در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد. متهم ضمن اقرار به جرمش گفت به‌همراه دایی خود به نام داوود این اقدام را انجام داده است.

 

سرهنگ کارآگاه علی شریفی، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران، درباره این پرونده گفت: با اعتراف صریح متهم، کارآگاهان همدست او را دستگیر کردند و با ارسال پرونده به دادسرای مربوطه، هر دو متهم با صدور قرار تأمین مناسب بازداشت در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

ارسال دیدگاه شما 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------