جزییات قتل هولناک مأمور کمپ ترک اعتیاد توسط جوان معتاد+ عکسپسر جوانی که یکی از ماموران کمپ ترک اعتیاد را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، خودش را تسلیم ماموران پلیس اگاهی تهران بزرگ کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در ساعت 15:00 مورخه 11/06/1394  ، از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره درگیری منجر به جنایت در طبقه سوم یک مجتمع مسکونی در میدان پونک – خیابان همیلا به کلانتری 140 باغ فیض اعلام شد . 
 
با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که سه مأمور کمپ ترک اعتیاد ... (که در عین حال سه برادر هستند ) پس از تماس پدر جوانی معتاد ، به ساختمان محل زندگی این خانواده مراجعه اما در زمان انتقال جوان معتاد به کمپ ، این شخص با چاقوی آشپرخانه به سمت آنها حمله ور شده و یک نفر از آنها بنام امیر ( 29 ساله ) را از ناحیه گردن و نفر دوم بنام میثم ( 28 ساله ) را نیز از ناحیه کتف دست راست مجروح نموده است که متأسفانه امیر به علت اصابت ضربه چاقو به شربان حیاتی و خونریزی شدید فوت نموده است .

اخبار,اخباررحوادث, قتل


پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ : 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمـد" و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . 
 
اظهارات دو برادر مقتول : 
دو برادر مقتول پس از حضور در اداره دهم پلیس آگاهی ، در اظهارات مشترکی عنوان کردند که پدر قاتل به واسطه اعتیاد پسرش به مصرف موادمخدر ، با کمپ تماس گرفته و از آنها خواسته تا برای انتقال فرزندش به کمپ و انجام اقدامات درمانی جهت ترک مصرف موادمخدر اقدام نمایند . 
 
"میثم" که از ناحیه کتف دست راست مجروح شده بود ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : "زمانیکه بهمراه صاحبخانه وارد خانه شدیم ، بیمار ( قاتل ) در آشپزخانه حضور داشت ؛ به سمتش رفتیم اما ناگهان او به سمت برادرم حمله ور شد و با چاقو ضربه ای به او زد ؛ قصد کمک کردن به برادرم ( امیر ) را داشتم که قاتل مرا نیز از ناحیه کتف مجروح کرد و پس از آن از خانه خارج و متواری شد " . 
 
دیگر برادر مقتول نیز به کارآگاهان گفت : "پدر قاتل به کمپ زنگ زد و به ما آدرس داد ؛ زمانیکه به آدرس مورد نظر رسیدیم ، پدر قاتل سر کوچه منتظر ما ایستاده بود ؛ با او وارد آپارتمان شدیم ؛ وقتی وارد آپارتمان شدیم ، قاتل در داخل آشپزخانه با چاقو ایستاده بود. قاتل با چاقو به سمت دو برادرم حمله ور شد و پس از مجروح نمودن آنها از محل متواری شد" . 
 
حضور قاتل در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ : 
همزمان با آغاز اقدامات پلیسی جهت دستگیری متهم پرونده بنام "سعید . ر" ( 26 ساله ) ، آموزش های لازم به خانواده متهم ارائه شد تا در خصوص معرفی سعید به پلیس آگاهی همکاری لازم را به کارآگاهان اداره دهم داشته باشند .

 

اخبار,اخباررحوادث, قتل


در ساعت 15:00 مورخه 15/06/1394 ، متهم با حضور در اداره دهم پلیس آگاهی خود را تسلیم کرد ؛ سعید در اعترافاتش و در خصوص روز جنایت به کارآگاهان گفت : "به خاطر مصرف موادمخدر با پدرم دچار اختلاف شدید شدم ؛ حدود دو شب قبل از حادثه ، از خانه بیرون آمده و با ماشین در خیابان پرسه می زدم ؛ دچار بی خوابی و خستگی شدید شده بودم تا اینکه تصمیم گرفتم برای استراحت به خانه بازگردم ؛ در حال استراحت در خانه بودم که صدای باز شدن در ورودی را شنیدم ؛ به سمت آشپزخانه دویدم و پشت کابینت آشپزخانه نشستم ؛ تمام وجودم می لرزید ؛ ناگهان دستم به چاقوی دسته سفیدی خورد و چاقو را برداشتم . در همین زمان سه نفر وارد اشپزخانه شدند ؛ ترسیده بودم و به آنها گفتم : "جلو نیایید" اما یکی از آنها ( مقتول ) به سمت من نزدیک شد .

 

در آن لحظه تنها می خواستم از خانه فرار کنم ؛ اصلا دست خودم نبود .... . در حالیکه فریاد می زدم "خدایا کشتمش" به سمت در خروجی خانه دویدم . زمانیکه وارد آسانسور شدم ، ناگهان متوجه چاقوی خون آلود داخل دستم شدم ؛ ترسیدم و چاقو را روی زمین انداختم . از آسانسور و ساختمان بیرون آمدم ؛ نمی دانستم کجا می خواهم بروم ولی با تمام سرعت به انتهای کوچه دویدم . یادم افتاد که یک آژانس در انتهای کوچه قرار دارد . به آژانس رفته و درخواست ماشین کردم . راننده گفت : "کجا برم" که گفتم "فقط برو" . داخل ماشین زدم زیر گریه .... . من قصد زدن مقتول را نداشتم فقط از ترس اینکه خودم را نجات بدم اقدام به این کار کردم .... . به خانه یکی از دوستانم در اسلامشهر رفتم . در طی این مدت فقط گریه می گردم ؛ آن شب را در خانه دوستم خوابیدم تا اینکه پس از چند روز به آگاهی آمدم " . 
 
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .  


  اخبار حوادث  - باشگاه خبرنگاران 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------