آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل

واکنش بن علوی به تماس‌های عمان با اسرائیل

وزیر امور خارجه سلطان نشین عمان عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل را تکذیب کرد. به گزارش تسنیم، یوسف بن علوی وزیر امور خارجه سلطان نشین عمان…


ترامپ: اوباما مهاجران را به قفس می‌انداختاخبار,اخبار بین الملل,دونالد ترامپ و باراک اوباما

در حالی که تنش‌ها درباره سیاست‌های مهاجرتی آمریکا تشدید شده است، ترامپ در پیامی توییتری از سیاست‌های دولت پیشین این کشور انتقاد کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، بار دیگر به انتقاد از سیاست‌های باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا، پرداخت.

 

ترامپ در پیامی در صفحه کاربری خود در توییتر با اشاره به یک خبر از پایگاه اینترنتی «دراج ریپورت» درباره وضعیت مهاجران در دولت پیشین آمریکا نوشت: «اوباما آن‌ها را در قفس نگهداری می‌کرد و آن‌ها را در فویل می‌پیچید. ما عملکردی بسیار بهتر داریم و در عین حال، مرز ما بسیار قدرتمندتر شده است. جریان اصلی رسانه‌های جعلی از این خبر متنفر است.»

 

ادعا‌های رئیس جمهور آمریکا درباره وضعیت مهاجران در مرز‌های آمریکا در حالی است که در روز‌های گذشته، فشار‌ها به دولت آمریکا درباره سیاست این کشور در جداسازی کودکان مهاجر از والدینشان در مرز مکزیک تشدید شده است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------