کنگره آماده بررسی تحریم‌های بیشتر علیه روسیه استاخبار,اخبار بین الملل

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بر خلاف مواضع دیروز ترامپ مبنی بر عدم مداخله مسکو در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ در این کشور گفت: کنگره برای بررسی تحریم های بیشتر علیه روسیه تمایل دارد.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، پل رایان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا امروز سه شنبه و بر خلاف مواضع رئیس جمهوری این کشور در کنفرانس مطبوعاتی با ولادیمیر پوتین همتای روسی خود در هلسینکی مبنی بر عدم مداخله مسکو در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ در این کشور از تمایل کنگره برای بررسی تحریم های بیشتر علیه روسیه خبر داد!

 

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در این خصوص گفت: به تازگی تحقیقات درباره دخالت روسیه در انتخابات مان را به انجام رسانده ایم. قطعاً آن ها در انتخابات کشور ما مداخله کرده اند. این واقعیتی روشن است.

 

وی ادامه داد: در نتیجه تحریم های سختی را علیه روسیه اعمال کردیم تا آن ها را در برابر کارشان پاسخگو قراردهیم. اگر کمیته امور خارجی یا کمیته خدمات مالی و کمیته بانکی مجلس سنا فکر می کنند که می توانیم تحریم های بیشتری را علیه آن ها وضع کنیم، من از بررسی این موضوع بسیار خوشحال هستم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------