آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,رابرت مولر

رابرت مولر: مشاور سابق ترامپ ارتباط مستقیمی با ویکی‌لیکس و هکرهای روسی داشت

بازرس ویژه تحقیق درباره دخالت مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا اعلام کرد: مشاور سابق ترامپ ارتباط مستقیمی با ویکی‌لیکس و هکرهای…


ترامپ: خودم به مشاور حقوقی اجازه دادم با بازرس‌ویژه همکاری کنداخبار,اخبار بین الملل,ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد: خودم به مشاور حقوقی اجازه دادم با بازرس‌ویژه همکاری کند.

به گزارش مهر، «دان مک‌گن» (Don McGahn) مشاور حقوقی ریاست‌ جمهوری آمریکا با رابرت مولر بازرس ویژه تحقیق در مورد دخالت ادعائی روسیه در انتخابات هشتم نوامبر ریاست جمهوری در آمریکا همکاری کرده است.

 

بر اساس اعلام روزنامه نیویورک تایمز، مک‌گن به طور داوطلبانه حاضر به گفتگو به عنوان شاهد شده است.

 

این در حالیست که مشاور حقوقی کاخ سفید در ۹ ماه گذشته حداقل ۳ بار با بازرس ویژه گفتگو کرده است.

 

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز یکشنبه در پیامی توییتری اعلام کرد که او به مشاور حقوقی ریاست‌جمهوری آمریکا اجازه داده تا در این زمینه همکاری همه‌جانبه داشته باشد.

 

رئیس‌جمهوری آمریکا بار دیگر اتهام تبانی را رد کرده است.

 

رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی گفته است که وی به مک‌گن و تمام پرسنل کاخ سفید که از سوی رابرت مولر بازرس ویژه تحقیق درخواست گفتگو با آنها شده، اجازه داده است با مولر همکاری کنند. ترامپ همچنین گفته است که ما بیش از یک میلیون سند در این زمینه ارائه داده ایم و ادعا کرده است که این شفاف‌ ترین تحقیقات در تاریخ است که بدون تبانی و محدودیت صورت گرفته است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------