آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل

دونالد ترامپ: عضویت بزریل در ناتو را بررسی می‌کنیم

رئیس جمهوری آمریکا در دیدار با همتای برزیلی خود در کاخ سفید گفت: به عضویت برزیل در ناتو می‌نگرم. به گزارش مهر به نقل از رویترز، دونالد…


پسر ترامپ مهاجرین را به حیوانات وحشی تشبیه کرداخبار,اخبار بین الملل,دونالد ترامپ جونیور

«دونالد ترامپ جونیور» پسر ارشد رئیس جمهوری آمریکا در اظهاراتی جنجال برانگیز پناهجویان و مهاجران را به «حیوانات» خطرناک تشبیه کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، ترامپ جونیور در صفحه خود در اینستاگرام نوشت: می دانید چرا می توانید یک روز را در باغ وحش لذت ببرید؟ زیرا دیوارها کارساز هستند.

 

اظهارات پسر ارشد رئیس جمهوری آمریکا در بحبوحه تعطیلی دولت بر سر اختلافات کاخ سفید و کنگره بر سر بودجه ساخت دیوار در مرز جنوبی آمریکا و مکزیک به بهانه جلوگیری از ورود پناهجویان مطرح شده است. 

 

«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا از لحن مشابهی در خصوص برخی از مهاجران استفاده کرد و سال گذشته گفت: باور نمی کنید آنها چقدر بد هستند. این ها انسان نیستند، حیوان هستند.

 

پیام اینستاگرامی ترامپ جونیور که قبلا هم آوارگان سوری را با کاسه ای از آبنبات های مسموم مقایسه کرده بود، انتقادهایی را در این شبکه اجتماعی برانگیخته است. 

 

یک کاربر این اظهارات را نژادپرستانه توصیف کرد و کاربرد دیگری نوشت تنها حیوان باغ وحش خود ترامپ جونیور است.

 

ترامپ عصر پنجشنبه با تشدید اختلافاتش با دمکرات های کنگره بر سر بودجه ساخت دیوار مرزی، راهی مرز مکزیک می شود.

 

او بعد از ترک جلسه روز چهارشنبه با رهبران دمکرات برای گفت و گو درباره دیوار مرزی در توئیتی آن را «وقت تلف کنی محض» توصیف کرد. 

 


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------