آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,اردوغان

اردوغان: اجازه نمی‌دهیم کردها در لباس ارتش سوریه در مرز بمانند

رئیس جمهور ترکیه امروز (چهارشنبه) گفت، رئیس جمهوری روسیه این اطمینان را به وی داده که شبه نظامیان یگان‌های مدافع خلق اجازه نخواهند داشت تا…


نتانیاهو: تل‌آویو به آتش‌بس غزه پایبند استاخبار,اخبار بین الملل,نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ضمن تهدید حماس به اینکه ارتش منتظر دستور وی برای حمله به غزه است، گفت، قتل یک نیروی حماس در هفته گذشته عمدی نبوده و تل‌آویو به آتش‌بس پایبند است.

به گزارش فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به هیأت مصری که نقش میانجیگر بین حماس و تل‌آویو را دارد گفته که قتل یک نیروی شاخه نظامی حماس در هفته گذشته عمدی نبوده است.

 

نتانیاهو به هیأتی مصری که هفته گذشته به غزه و فلسطین اشغالی سفر کرد، گفت، به شهادت رساندن «محمود احمد صبری الادهم» (28 ساله) از اعضای گردان های «القسام» شاخه نظامی حماس عمدی نبوده است و تا زمانی که حماس و گروه‌های فلسطینی در نوار غزه به آتش‌بس پایبند باشند، تل‌آویو نیز به آن پایبند است.

 

نظامیان رژیم صهیونیستی صبح پنجشنبه هفته گذشته به سمت یک نقطه‌ دیدبانی وابسته به نیروهای حماس در گذرگاه «بیت‌حانون» (ایزر) تیراندازی کردند. در پی این موضوع گردان‌های القسام  از شهادت یکی از اعضایش به نام محمود ادهم خبر داد و اعلام کرد وی از یگان حفاظت مرزی بوده است.

 

بر اساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، نتانیاهو افزود: ارتش منتظر چراغ سبز من برای انجام عملیات نظامی در غزه است، عملیاتی که در صورت عدم پایبندی حماس به آتش‌بس (برای این جنبش)  دردآور خواهد بود.

 

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه تأکید کرد، عملیات ترور رهبران حماس در نوار غزه از بین نرفته و بخشی از هر عملیات نظامی تل آویو علیه نوار غزه خواهد بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------