آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,آمریکا و ترکیه

آمریکا شرط خود را برای لغو تحریم‌های ترکیه اعلام کرد

آمریکا اعلام کرده است که در صورت ادامه آتش بس در شمال سوریه از سوی ترکیه، تحریم‌ها علیه ترکیه را لغو خواهد کرد. به گزارش مهر به نقل از…


محمود عباس: اجرای قراردادهای امضا شده با اسرائیل متوقف شداخبار,اخبار ین الملل,محمود عباس

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روز پنجشنبه با اعلام توقف اجرای قراردادهای امضا شده با رژیم صهیونیستی، گفت: برای اجرای دقیق تصمیمات شورای مرکزی فلسطین کمیته ای تشکیل می شود.

به گزارش ایرنا و به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، محمود عباس امروز پس از نشست رهبری تشکیلات خودگردان فلسطین، گفت: پس از رایزنی ها تصمیم گرفتیم اجرای تمام قراردادهای امضا شده با اسرائیل را متوقف کنیم؛ ما در برابر برنامه ها  و تلاش‌هایی که هدف از آن، تغییر حقایق موجود به ویژه در قدس اشغالی است، تسلیم نخواهیم شد.

 

وی با بیان این که دولت آمریکا حامی تجاوزات رژیم اشغالگر است: تصریح کرد که ما تسلیم معامله ننگ و عار نخواهیم شد.

 

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اظهار کرد که بدون احقاق حقوق ملت فلسطین، هیچ صلح و امنیتی در منطقه و دنیا وجود نخواهد داشت.

 

اظهارات ابومازن در خصوص توقف تمام قراردادهای امضا شده با رژیم صهیونیستی در حالی است که روز دوشنبه نیروهای اسرائیلی خانه فلسطینیان در شرق قدس اشغالی را تخریب کردند؛ اقدامی که واکنش‌های اعتراض آمیز سازمان های بین المللی، کشورهای اروپایی، احزاب و دولت ها را به دنبال داشته است.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------