آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,اردوغان

اردوغان: اجازه نمی‌دهیم کردها در لباس ارتش سوریه در مرز بمانند

رئیس جمهور ترکیه امروز (چهارشنبه) گفت، رئیس جمهوری روسیه این اطمینان را به وی داده که شبه نظامیان یگان‌های مدافع خلق اجازه نخواهند داشت تا…


حمله لفظی ترامپ به رئیس کمیته نظارتی کنگره آمریکااخبار,اخبار بین الملل,ترامپ و رئیس کمیته نظارتی کنگره آمریکا

ترامپ یک روز پس از آن‌که رئیس کمیته نظارتی کنگره آمریکا اختیار لازم جهت صدور احضاریه برای ترامپ و دختر و دامادش را کسب کرد، وی را مورد توهین و اتهام قرار داد.

به گزارش فارس، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا، «الایجا کامینگز» رئیس کمیته نظارتی کنگره آمریکا و عضو حزب دموکرات را مورد توهین قرار داد.

 

به نوشته روزنامه «گاردین»‌، ترامپ روز شنبه در حساب شخصی توئیتر خود کامینگز را «قلدری بی‌رحم» نامید که «بر سر مردان و زنان بزرگی که در گشت مرزی کار می‌کنند به‌خاطر وضعیت مرزهای جنوبی داد و فریاد می‌زند».

 

وی در ادامه پیام توئیتری خود نوشت: «این در حالی است که منطقه بالتیمور خیلی بدتر و خطرناک‌تر است. منطقه او (کامینگز) بدترین در آمریکا است».

 

ترامپ افزود: «مرز، تمیز و کارآمد است و به‌خوبی اداره می‌شود، فقط خیلی پر ازدحام است. ناحیه [تحت نمایندگی] کامینگز، مکان افتضاح و حال به هم زنی پر از موش و جونده است. اگر وقت بیشتری در بالتیمور بگذراند شاید به تمیز کردن این مکان بسیار خطرناک و کثیف کمک کند».

 

سپس او با طرح اتهام علیه کامینگز گفت:‌ «چرا پولی فراوان برای منطقه الایجا کامینگز فرستاده می‌شود وقتی که به بدترین شکل اداره می‌شود و خطرناک‌ترین مکان نسبت به هرکجای آمریکا است. هیچ انسانی نمی‌خواهد آنجا زندگی کند. این‌ همه پول کجا می‌رود؟ چقدر از آن دزدیده می‌شود؟ سریعاً این فساد افتضاح را بررسی کنید!»

 

ترامپ در حالی این اظهارات را منتشر کرد که روز گذشته، کامینگز صدور احضاریه برای دسترسی به ایمیل‌ها و پیام‌های ارسال شده نرم‌افزار‌های پیام‌رسان توسط مقامات دولت آمریکا را مورد تصویب قرار داد.

 

همچنین کامینگز این اختیار را دریافت کرد که برای مقاماتی نظیر «ایوانکا ترامپ» دختر رئیس‌جمهور و «جرد کوشنر» داماد او احضاریه ارسال کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------