آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

آنکارا: با حمایت دنیا یا بدون آن، به عملیات در سوریه ادامه می‌دهیم/روسیه: ترکیه می‌تواند فقط تا ۱۰ کلیومتر در خاک سوریه نفوذ کند

دولت ترکیه اعلام کرد که این کشور چه با حمایت و چه بدون حمایت دنیا، به عملیات خود علیه «تروریست‌ها» در شمال سوریه ادامه خواهد داد. به گزارش…


ترامپ: رأی به یک دموکرات، رأی علیه اسرائیل است!اخبار,اخبار بین الملل,ترامپ
رئیس جمهور آمریکا با تکرار اتهامات خود علیه یهودیان آمریکایی و طرفدار حزب دموکرات مدعی شد که رأی موافق دادن به یک دموکرات به منزله رأی دادن علیه اسرائیل است!

به گزارش جماران به نقل از بی بی سی، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه با انتقاد از یهودیان آمریکا که به دموکرات ها رای می دهند گفت: این کار یا از سر ضعف دانش است و یا وفادار نبودن بزرگ.

 

این اظهارات انتقادات تندی را برانگیخت چرا که رئیس جمهور آمریکا سخنانی ضدیهودی به زبان می آورد و یهودی ها را به وفاداری دوگانه متهم می کند.

 

انجمن دموکراتیک یهودیان آمریکا گفت رئیس جمهور آمریکا تلاش می کند به خاطر منافع سیاسی یهودی ستیزی را تسلیح کند و به آن جنبه سیاسی ببخشد.

 

ترامپ اظهارات خود را به دنبال حمله به دو زن دموکرات کنگره بیان کرده است.

 

وی بارها «الهان عمر» و «رشیده طلیب» دو عضو مسلمان کنگره آمریکا را به یهودی ستیزی متهم کرده است.

 

با فشار دونالد ترامپ رژیم اسرائیل هفته پیش ورود الهان عمر و رشیده طلیب به سرزمین های اشغالی را ممنوع اعلام کرد.

 

این رژیم بعد از این اقدام، با عنوان ملاقات بشردوستانه پذیرفت که رشیده طلیب با مادربزرگ خود در کرانه غربی دیدار کند اما طلیب با بیان اینکه نمی تواند این شرایط ظالمانه تحمیلی را بپذیرد زیر بار این کار نرفت.

 

ترامپ روزسه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: فکر می کنم رای هر یهودی به دموکرات ها یا ضعف دانش یا وفادار نبودن را نشان می دهد.

 

عده ای از گروه های یهودی آمریکا اظهارات ترامپ را برنتابیدند و اعلام کردند این اظهارات یهودستیزانه، یهودیان را به این متهم می کند که به رژیم صهیونیستی  بیشتر از آمریکا تعلق و وابستگی دارند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------