آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,اردوغان

اردوغان: مخالفان ترامپ به دنبال تخریب روابط ترکیه و آمریکا هستند

رئیس‌جمهور ترکیه با بیان اینکه شروط آمریکا درباره خرید سامانه‌های پدافندی روسی، دخالت در امور داخلی این کشور است،‌ گفت مخالفان رئیس‌جمهور…


اولین واکنش حزب‌الله به ناآرامی‌های لبنان: قبلا هشدار داده بودیم اعمال مالیات، انفجار مردمی را به دنبال خواهد داشتاخبار,اخبار ین الملل,معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله
معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله، ضمن خودجوش توصیف کردن اعتراضات مردمی در نقاط مختلف لبنان، گفت: این تظاهرات از بحران اقتصادی و معیشتی حکایت دارد که مردم با آن روبه رو هستند.

به گزارش ایرنا، "شیخ علی دعموش" امروز در خطبه نماز جمعه در بیروت یادآور شد، قبلا در خصوص سیاست های اقتصادی نادرست و اعمال مالیات و سخت کردن شرایط برای مردم هشدار داده و اعلام کرده بودیم، این وضعیت موجب وخامت اوضاع شده و انفجار مردمی را به دنبال خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه مردم درد و رنج خود را به زبان می آورند و باید به فریاد آنان گوش داد، در عین حال گفت: باید اعتراضات مسالمت آمیز باشد و به امنیت و ثبات کشور آسیبی نرسد.

 

دعموش افزود: باید در مسوول دانستن دیگران دقت داشت زیرا جایز نیست دولت کنونی را مسوول فساد و ناکامی 30 سال اخیر دانست و یا حزب الله را که پرچم دار مبارز با فساد است، مسوول اقداماتی دانست که آن را رد می کند .

 

وی در توضیح این مطلب ادامه داد: مواضع حزب الله از همان آغاز روشن و مبنی بر مخالفت با هرگونه مالیات جدید بر قشر فقیر و متوسط در قالب بودجه یا غیر از آن بوده است. حزب الله این سیاست را در قبال بودجه 2019 اعلام و اکنون نیز در خصوص بودجه 2020 همان موضع را دارد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------