دو کشته و بیش از ۶۰ زخمی بر اثر حمله موشکی به اسرائیل/ بنی گانتز دستور ادامه حملات به غزه را صادر کردحمله به اسرائیل،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
در حملات موشکی به عسقلان و اسدود، دو نفر کشته و بیش از ۶۰ تن زخمی شدند.

به گزارش ایسنا، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی و دیگر رسانه‌های این رژیم امروز، سه‌شنبه اعلام کردند، تعداد تلفات "بزرگترین" حمله موشکی گردان‌های القدس و القسام به عسقلان و اسدود به دو کشته و بیش از ۶۰ زخمی افزایش یافت.

 

این رادیو و شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی از کشته شدن دو شهرک نشین در اثر حمله موشکی در عسقلان و زخمی شدن بیش از ۶۰ تن در حملات موشکی به دو شهر عسقلان و اسدود خبر دادند که ۲۰ تن آنها به بیمارستان برزیلای منتقل شدند.

 

روزنامه یدیعوت آحارونوت نیز نوشت، دست‌کم هشت حمله به منازل و تاسیسات در اسدود و عسقلان در نتیجه شلیک موشک‌ها صورت گرفت که ویرانی را در مسیرها بر جای گذاشت، خساراتی را به خودروها وارد کرد و موجب آتش سوزی‌هایی شد.

 

به نوشته این روزنامه، عسقلان واقع در جنوب اراضی اشغالی اولین مورد کشته‌های اسرائیلی در عملیات "نگهبان دیوارها" را که اسرائیلی‌ها روی عملیات خود در غزه گذاشته‌اند، ثبت کرد.

 

همچنین در این رابطه گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد: موشک‌هایی که با آن عسقلان را هدف گرفتیم و منجر به کشته شدن دو اسرائیلی‌ شد از نوع "بدر ۳" بود.

 

گردان‌های القدس افزود، این موشک‌ها از قدرت ویران‌کنندگی بسیار برخودار هستند.

 

جنبش حماس نیز اعلام کرد، ۱۳۷ موشک را در عرض پنج دقیقه به عسقلان و اسدود و شهرک‌های اطراف آن در منطقه هم‌جوار غزه معروف به "غلاف غزه" شلیک کرد.

 

سایت‌های شهرک‌نشینان نیز به شلیک ده‌ها موشک به عسقلان و اسدود اذعان کردند.

 

خبرنگار شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی درباره وضعیت عسقلان گفت: وارد عسقلان شدم از وحشت آنچه می‌دیدم گریه‌ام گرفت. باور نمی‌کردم خودروها در آتش می‌سوزند و دود از هر خانه‌ای به هوا بلند شده و شهر عسقلان تبدیل به "شهر رعب و وحشت" شده است.

 

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی نیز مدعی شد، یک موشک به بیمارستان برزیلای در عسقلان اصابت و خساراتی را به آن وارد کرده است.

 

براساس گزارش رسانه‌های عبری همچنان آژیرهای خطر در شهرهای عسقلان، زکیم، ایاد مردخای و کرمیا به صدا درآمده‌اند.

 

بنی گانتز دستور ادامه حملات به غزه را صادر کرد

بنی گانتز، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اقدام به صدور دستور ادامه حملات متجاوزانه این رژیم به نوار غزه کرد.

 
به گزارش ایلنا به نقل از آناتولی نوشت: روزنامه معاریو گزارش داد که «بنی گانتز»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دستور ادامه حملات متجاوزانه به نوار غزه را صادر کرد و سربازان ارتش را به شهرک‌های نزدیک به غلاف غزه فرا خواند.

 

بر اساس این گزارش، گانتز دستور ادامه این حملات متجاوزانه به نوار غزه را پس از جلسه ارزیابی امنیتی صبح امروز صادر کرد. 

 

کانال ۱۳ اسرائیل نیز گزارش داد که سربازان ارتش اسرائیل برای تقویت امنیت در مجتمع های نزدیک به نوار غزه فرا خوانده شده‌اند. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------