آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل

رویترز: آمریکا با مشاور امنیت ملی دولت افغانستان قطع ارتباط می‌کند

خبرگزاری رویترز به نقل از چهار منبع آگاه گزارش داد، آمریکا به رئیس جمهور افغانستان اعلام کرده در پی اختلاف پیدا کردن با مشاور امنیت ملی وی…


پمپئو: بتازگی چند نفر از شخصیت های عراقی به اسرائیل سفر کرده انداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

در پی ادعای اسرائیلی ها مبنی بر سفر چند هیات عراقی به اسرائیل که عراقی آن را دروغی برای ایجاد فتنه در عراق خواندند، 'مایک پمپئو' وزیر امور خارجه آمریکا نیز با اسرائیلی ها همراه شد و این ادعا را تکرار کرد.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری های عراق سخنان پمپئو در جریان سخنرانی در دانشگاه قاهره را منتشر کرده اند که اذعان کرده که 'تحرکات آمریکا در منطقه برای حمایت از اسرائیل است'، وی درهمین سخنرانی ادعای اسرائیلی ها را تکرار کرده که بتازگی مدعی سفر چندتن از شخصیت های عراقی به اسرائیل شده اند.

 

پمپئو گفته است 'چه کسی فکر می کرد که اسرائیل با عربستان و عراق روابط برقرار کند'.

 

با طرح ادعای برخی منابع اسرائیلی مبنی بر سفر چندتن از نمایندگان کنونی و سابق پارلمان عراق به فلسطین اشغالی، و تکذیب قاطع آن از سوی این شخصیت ها، ناظران مسائل سیاسی در عراق هدف از این ادعاهای بدون سند را فتنه انگیزی در کشورشان ارزیابی کردند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------