آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , ابوبکر بغدادی

فرماندهی عملیات عراق: مخفیگاه ابوبکر بغدادی همچنان نامعلوم است

البغدادی فرماندهی عملیات مشترک عراق اعلام کرد که تا به الان مخفیگاه سرکرده داعش مشخص نشده است. به گزارش ایسنا، به نقل از سومریه نیوز، یحیی…


ترامپ خطاب به دموکرات‌ها: تسلیم نمی‌شوم اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,
رئیس جمهوری آمریکا در پیامی به دموکرات‌ها درباره تعطیلی دولت که وارد رکورد تازه ۳۲ روزه شده، گفت: تسلیم نمی‌شوم. 

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه،‌ دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر درتوئیت خود دموکرات‌های کنگره را مسئول این ناآرامی و تعطیلی دولت دانست و تاکید کرد که تنها در صورتی تعطیلی دولت را پایان می‌دهد که مبلغ ۵.۷ میلیارد دلار اعتبار برای ساخت دیوار مرزی با مکزیک تامین شود.

 

وی نوشت: بدون یک دیوار، کشور ما هرگز مرز یا امنیت ملی نخواهد داشت. با یک دیوار قدرتمند یا سیم‌های خاردار، نرخ جرایم و مواد مخدر در سراسر آمریکا به شدت کاهش خواهد یافت. دموکرات‌ها این را می‌دانند اما می‌خواهند بازی‌های سیاسی راه بیندازند.

 

تعطیلی بخش‌های فدرال آمریکا ۲۲ دسامبر سال گذشته میلادی و با دستور ترامپ کلید خورد و رکورد قبلی مربوط به دولت بیل کلینتون، رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده را شکست؛ تعطیلی دولت کنونی آمریکا وارد سی و دومین روز خود شده و حدود ۸۰۰ هزار کارمند فدرال بدون دریافت دستمزد به کار مشغولند یا در خانه مانده‌اند.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------