X

بهترین اکستنشن موی ایراناکستنشن مو,بهترین اکستنشن مو,انواع موی اکستنشن

بهترین اکستنشن مو

 

تاریخچه اکستنشن مو

علاقه مردم به استفاده از اکستنشن مو بر می گردد به 24 سال قبل از میلاد مسیح ،زمانی ک ملکه و پادشاهان در صدد ساخت انواع کلاه گیس از پشم گوسفند و الیاف گیاهان بودند ،رفته رفته و به مرور زمان پس از  استقبال  مردم از این نوع گیس ها، صنعتگران اکستنشن  مو انواع طبیعی و مصنوعی را وارد بازار کردند.

 

چرا افراد از انجام اکستنشن مو ترس دارند؟

اکستنشن مو، حرفه ای تخصصی و نیازمند تبحر است که چنانچه متریال و مواد مصرفی ،دستگاه ها و متخصصین به درستی انتخاب نشوند میتواند  صدمات جبران ناپذیری  رو به موها وارد کند .در دهه گذشته  متاسفانه  به دلیل عدم اگاهی برخی مبتدیان این رشته و هزینه بالای خرید دستگاه  ها  و موهای مرغوب موجب شده بسیاری از سالن ها از خرید آنها صرف نظر و با الیاف کم، یا بی کیفیت  و دستگاه ها و روش های نامناسب ،همچنین نداشتن علم کافی  در روشهای تقسیم بندی و انجام اکستنشن ،تعداد بسیار زیادی از بانوان را قربانی مضرات استفاده از اکستنشن کنند .از همین رو اکستنشن مو عملی بد نام در بین خدمات زیبایی  شناخته شده است.

 

چرا افراد اکستنشن انجام می دهند؟

مهم ترین دلیل قرار دادن موهای طبیعی یا مصنوعی لابه لای موها ،ایجاد زیبایی و جذابیت هر چه بیش تر است .بسیاری از بانوان  برای حجم دادن به موها  و برخی برای افزایش قد به دنبال انواع روش های اکستنشن مو هستند.

 

از دیگر مزایای اکستنشن قرار دادن تکه هایی از مو به عنوان هایلایت در بین موها است که فرد بدون استفاده از رنگ و ترکیبات شیمیایی تنوع را در موهای خود تجربه می کند.

 

اکستنشن مو,بهترین اکستنشن مو,انواع موی اکستنشن

اکستنشن مو

 

انواع موی اکستنشن

در اکستنشن از انواع موی طبیعی که خود به چند گروه موهای کارخانه ای ، از سر  چیده و ویرجین و ... تقسیم می شوند و موهای مصنوعی که اغلب چینی هستند ،استفاده می شود .موهای مصنوعی در اکستنشن های موقت روزانه بعنوان حجم دهی و شنیون و موهای طبیعی برای اکستنشن های دائمی  که بسته به سرعت رشد موها  ماهانه ترمیم دارند (بین 2تا 4ماه متفاوت )از انواع موی طبیعی استفاده می شود.

 

تفاوت موی طبیعی و الیاف مصنوعی / مزایا و معایب

- موهای طبیعی: در حالت پذیری و رنگ یک دست و همگام با موهای خودمان هستند همچنین مراقبت  آسان تر و زیبایی بیش تر دارند ،قابلیت براشینگ،فر،و دکلره و هر آنچه که با موهای خودمان در خدمات زیبایی  بهره می بریم  هستند ، برای ایجاد  تنوع می توان هر دفعه به یک رنگ متفاوت موهارا رنگ و رنگساژ کرد. از مزایای آن ها می توان به سبک تر و بهداشتی تربودن و در راحتی در  شامپو کردن و خشک کردن مو ها اشاره کرد

 

- الیاف مصنوعی: تنها مزیت استفاده از آنها مبلغ ارزان تر و برای افرادی که فقط یک یا چند روز هوس اکستنشن دارند،مناسب تر است.قابل به ذکر است که الیاف مصنوعی در تمام روشهای نصب مثل لیزر قابل به استفاده نیست.

 

انواع روش های نصب

از انواع روش های نصب می توان به  رینگ و میکرو رینگ،چسب ،دوخت یا لاینی ،گره یا بافت ،نانو وفت ،کلیپسی ،لیزری میکرولیزر و تیپ اشاره کرد.

 

انتخاب روش نصب

مهم ترین فاکتور در انتخاب روش نصب، تمایل به میزان نگه داشتن موهای اکستنشن است. بطور مثال در روش بافت به طور میانگین هر ماه نیازمند ترمیم و تکرار اکستنشن خواهید بود  و در روش کلیپسی هر روز، و در روش لیزر بین دو تا چهار ماه. فاکتور بعدی در نظر گرفتن میزان بودجه برای نصب است، قطعا روش کلیپسی کم هزینه ترین و روش های میکرو لیزر بیش ترین هزینه را خواهند داشت. نوع موی اکستنشن و مقاومت موی شما و سلیقه شما به متخصصین کمک می کند که چه روشی را پیشنهاد بدهند. ما در سالن زیبایی ایبک به عنوان  بهترین مرکز اکستنشن موی مشهد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------