X

تست کرونا در منزل کرجتست کرونا در منزل کرج,تست کرونا در منزل,تست کرونا در خانه

تست کرونا در منزل

 

تقریبا نزدیک به یک سال است که از شیوع و همه گیر شدن بیماری کرونا در جهان می گذرد. این ویروس که در ابتدا از چین شیوع پیدا کرد، حال می توان گفت دیگر جایی از دنیا وجود ندارد که از شر این ویروس به طور کامل در امان باشد. 

 

 واقعیت این است که کشور عزیزمان ایران نیز  از این امر مستثنی نبوده و چند وقتی است در گیر این بیماری شده است. علائمی شبیه به سرفه، عطسه، بدن درد و مشکل در تنفس همگی می تواند نشانه ای از بروز این بیماری باشد. انجام تست کرونا در منزل کرج راهی نوین برای روشن شدن وضعیت سلامت جسمانی است. 

 

توصیه ما به شما این است که از تست کرونا در منزل غرب تهران و کرج استفاده کنید. با توجه به مزیت های این خدمت که در ادامه این مقاله برایتان آورده ایم یک گزینه بسیار مناسب برای انجام این آزمایش، تست کرونا در منزل است. 

 

چنانچه شما ساکن کرج هستید و علائمی شبیه به کرونا در خود و یا اطرافیانتان مشاهده می کنید به منظور برطرف نمودن دغدغه خود و اطمینان از این موضوع که برای درمان بیماری به موقع اقدام کرده اید، می توانید از خدمت تست کرونا در منزل استفاده کنید.  

 

ضرورت تست کرونا در منزل کرج 

چرا باید از تست کرونا در منزل استفاده کنیم؟ در پاسخ به این پرسش ابتدا باید به میزان جدی بودن و اهمیت شیوع کرونا آن هم نه فقط در ایران بلکه در سرتاسر جهان بپردازیم. بیش از نیمی از افرادی که مبتلا به بیماری کرونا شده اند ( در حدود 75 درصد) بدون آنکه حتی متوجه وجود این بیماری شوند، این بیماری را پشت سر گذاشته اند. 

 

پس جای تعجب نیست اگر این افراد را جزء آن دسته از بیمارانی بدانیم که بدون آنکه خود آگاه باشند جان اطرافیان و افراد جامعه را به خطر می اندازند. متأسفانه هنوز درمان مشخص و حتمی برای بیماری کرونا از سوی مراجع ذی صلاح معرفی نشده است. پس بهتر است که همه ما نگران جان خود و عزیزان و اطرافیان مان باشیم. بنابراین اگر یک یا چند علامت مشکوک به این بیماری را در خود و عزیزانمان دیدیم، می توانیم فورا برای تشخیص و سپس درمان آن اقدام کنیم.

 

ضرورت استفاده از آزمایش کرونا در منزل آنجایی بیشتر احساس می شود که آماری نگران کننده از تعداد افراد مبتلا و مرگ و میر ناشی از این بیماری هر روز به شکل زنده به وسیله خبرگزاری ها مانند آنچه که در لینک زیر می توانید مشاهده کنید، منتشر می شود:

 

https://www.worldometers.info/coronavirus/

 

این در جایی است که همانطور که اشاره شد درمان قطعی برای بیماری کرونا هنوز معرفی نشده است. بنابراین بسیار منطقی به نظر می رسد که در درجه اول از ابتلای خود و اطرافیان به این بیماری جلوگیری کنیم. اما در صورت مشاهده علائم مشکوک به بیماری کرونا، بهترین کار انجام تست کرونا در منزل است. 

 

در حال حاضر مجموعه هوم کا خدمات خود را به صورت کامل در شهر تهران و کرج ارائه می دهد. با مراجعه به سایت هوم کا و در صورت تماس با مشاوران آموزش دیده ما در کمترین زمان از خدمات تست کرونا در منزل برخوردار خواهید شد.

 

تست کرونا در منزل کرج,تست کرونا در منزل,تست کرونا در خانه

تست کرونا در منزل کرج

 

مزایای استفاده از تست کرونا در منزل کرج 

پرسش دیگری که هنگام استفاده از یک خدمت و یا محصول حتما مطرح می شود در رابطه با مزیت های آن خدمت و محصول است. بیایید به این موضوع این گونه نگاه کنیم که بجای خدمت تست کرونا در منزل باید برای انجام آزمایش از خانه خارج شویم. زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و عدم حضور در جمع های چند نفره و محیط های بسته تنها برخی از کارهایی است که موجب نگرانی و دغدغه ما می شود.

 

اما این تمام ماجرا نیست. بهره گیری از تست کرونا در منزل فواید دیگری نیز به همراه دارد. این فواید که شما را به استفاده از آن ترغیب خواهد کرد در ادامه آورده شده است:

لازم نیست برای انجام تست کرونا در منزل از خانه خارج شوید.

هزینه حمل و نقل برای رفتن به محل انجام آزمایش حذف می شود.

دغدغه بودن در جمع های چندین نفره از بین خواهد رفت.

تست کرونا در منزل به شکل دقیق شما را از داشتن بیماری مطلع می کند.

انجام تست کرونا در منزل علاوه بر دقیق بودن، سریع و راحت است.

خدمات هوم کا برای تست کرونا در منزل هم جامع و هم دارای تخفیف های مناسب است.

افرادی متخصص و زبده تمامی مراحل انجام تست کرونا در منزل را انجام می دهند.

 

هزینه تست کرونا در منزل کرج 

تست کرونا در منزل کرج,تست کرونا در منزل,تست کرونا در خانه

تست کرونا 

 

یکی از دغدغه های افرادی که دچار کسالت و بیماری می شوند، بحث های مربوط به قیمت و هزینه های انجام آزمایش و خدمات درمانی است. در رابطه با موضوع تست کرونا در منزل ، مجموعه هوم کا به این بخش نیز در کنار حفظ کیفیت بالا در ارائه خدمات توجه خاصی داشته است.

 

در جدول زیر تعرفه های مربوط به تست های مختلف به همراه پکیج ویژه ای که مجموعه هوم کا ارائه می دهد آورده شده است. سعی شده است تا قیمت تست کرونا در منزل به گونه ای باشد که نگرانی شما را از بابت این بخش از هزینه های درمانی بر طرف نماید. همچنین، برای سفارشات شرکتی و گروهی تخفیف های خوبی برای تست کرونا در منزل در نظر گرفته شده است. 

 

انواع تست  توضیحات  بازه قیمتی
 تست پی سی آر 48 ساعته 490000 تومان 
 تست پی سی آر 24 ساعته 590000 تومان 
 تست پی سی آر 12 ساعته* 790000 تومان 
 تست خون-آنتی بادی 24 ساعته  195000 تومان
 پکیج هوم کا پی سی آر و آنتی بادی 695000 تومان 

* برای درخواست های 12 ساعته، نمونه گیری تا ساعت 14 انجام می شود.

 

دقت تست کرونا در منزل کرج 

با توجه به این که در حدود یک سال از زمان انتشار و همه گیر شدن این ویروس می گذرد، دانشمندان در تلاش هستند تا پیسوته روش های تشخیصی مناسب و دقیق را بیابند. تست پی سی ار که در ادامه به آن اشاره می کنیم دقیق ترین تست موجود در تشخیص بیماری کرونا است. 

 

اما هیچ آزمایشی خالی از خطا و اشتباه نیست و عوامل متعددی در دقیق بودن تست کرونا در منزل دخیل هستند. این عوامل در ادامه آورده شده اند:

زمان انجام نمونه گیری

رعایت دقیق نکات مربوطه در هنگام نمونه گیری

روش صحیح در انتقال نمونه به آزمایشگاه در خدمت تست کرونا در منزل 

دقیق بودن دستگاه های مورد استفاده در ازمایش کرونا در منزل 

سلامت کیت های استفاده شده در آزمایشگاه

فرد انجام دهنده آزمایش کرونا در منزل باید به شکل دقیق نمونه گیری را انجام دهد.

 

ممکن است برخی از افراد اینگونه تصور کنند که تنها با مراجعه به آزمایشگاه نتایج دقیق حاصل می شود و تست کرونا در منزل از دقت کافی برخوردار نیست. در حالی که اگر نکات گفته شده در بالا به خوبی رعایت شوند، نه تنها تست کرونا در منزل تفاوتی با انجام آزمایش در ازمایشگاه ندارد بلکه با انجام تست کرونا در منزل نگرانی از بابت حضور در محیط شلوغ آزمایشگاه نیز برطرف خواهد شد.

 

چرا هوم کا را برای انجام تست کرونا در منزل انتخاب کنیم؟

اما در پاسخ به این پرسش که چرا باید به هوم کا در انجام تست کرونا در منزل اطمینان کنیم و از خدمات این مجموعه استفاده کنیم، دلایل روشنی را بر این موضوع در ادامه آورده ایم. تست کرونا در منزل را می توانید از هوم کا سفارش دهید به این دلایل که:

کیفیت بالای خدمات ارائه شده در هوم کا خیالتان را از بابت دقت آزمایش و خدمات جانبی راحت می کند.

هزینه خدمات ارائه شده در هوم کا مقرون به صرفه است.

مجموعه هوم کا در کنار ارزان بودن خدمات اهمیت بیشتری را به کیفیت بالای خدمات داده است.

تمامی اصول و پروتوکل های بهداشتی به دقت رعایت می شوند.

بهره گیری از متخصصان زبده و با تجربه در هوم کا 

مراکز درمانی معتبر و شناخته شده ای با هوم کا در حال همکاری هستند.

سلامتی سفارش دهندگان برای هوم کا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

و در نهایت هوم کا سعی دارد تا تجربه ای خوب را در به کار گیری تست کرونا در منزل برای شما رقم بزند.

 

تست کرونا در منزل در یک نگاه 

در صورتی که قصد دارید از خدمت انجام تست کرونا کودکان در منزل استفاده کنید، می توانید از طریق دکمه ی ثبت رایگان درخواست، سفارش خود را ثبت کنید و ادامه را به متخصصان ما در هوم کا بسپارید. با استفاده از دکمه ثبت رایگان درخواست یا از طریق درخواست با شماره 02191025595 می توانید سفارش خود را اعلام کنید. 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------