X

اخبار پزشکی


ایرج حریرچی،اخبار پزشکی،خبرهای پزشک

حریرچی: سه شهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند

معاون کل وزارت بهداشت گفت: در این هفته تنها سه شهر ایران در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته اند. به گزارش باشگاه خبرنگاران،…

نوبت دهی اینترنتی پزشکان با دکتریابدکتریاب,نوبت دهی اینترنتی پزشکان

نوبت دهی اینترنتی پزشکان با دکتریاب

 

نوبت دهی پزشکان در عصر دیجیتالی امروزه، یکی از الزامات و امکانات جذاب و مهمی است که با وب سایت دکتریاب شدنی شده است. حتما برایتان پیش آمده که برای بیماری خود یا یکی از اطرافیان، به دنبال پزشک متخصص و مرتبط با بیماری بوده باشید که بتوانید سریعا به پزشک مراجعه نمایید تا از حاد شدن درد و بیماری جلوگیری کنید. در گذشته برای یافتن پزشک متخصص حتی در شهرهای کوچک نیاز به پرس و جو و زحمات فراوانی بود، اما امروزه با یک جستجوی ساده در وب سایت دکتریاب می‌توانید به 30 هزار پزشک در سراسر ایران به راحتی و فقط با یک جستجو دسترسی داشته باشید.

 

نوبت دهی پزشکان امکانی است که خیال ما را برای جستجوی جهت یافتن یک پزشک متخصص آسان می‌کند. بطوریکه دیگر نیازی نیست کل وقت روزانه ی خود را برای یافتن یک متخصص تلف کنیم. با سامانه نوبت دهی اینترنتی دکتریاب به راحتی می‌توانید به اطلاعات تماس و همچنین لوکیشن 30 هزار پزشک دسترسی داشته باشید و برای بیماری خود یا عزیزان‌تان سریع‌تر مراحل درمانی را پیش بگیرید.

 

دکتریاب سامانه نوبت دهی پزشکان

شناسایی و معرفی پزشکان حرفه‌ای و متخصص برای بسیاری از ما کار سختی بوده و می‌باشد. این در حالی است که دیجیتال و دنیای فناوری‌های نوین به سرعت در حال پاسخگویی به نیازهای اساسی و بنیادی ما هستند تا رفاه و آسایش ما به راحتی ایجاد شود و زحمت‌های گذشته کم و کمتر شود. بنا به همین امر بود که در دوران کرونا جایگاه اینترنت و اهمیت آن در زندگی ما بیش از پیش خود را نشان داده است.

 

همانگونه که اشاره شد دوران پاندمی کرونا درس‌های مهمی برای همگی ما در سراسر جهان داشت. یکی از مهمترین چیزهایی که در این دوران پر خطر یاد گرفتیم این بود که می‌توانیم از اینترنت استفاده بهینه‌ترو مفیدتری داشته باشیم. در همین راستا سایت نوبت دهی دکتریاب جهت سهولت دسترسی به پزشک از راه دور امکان مشاوره آنلاین با پزشکان را فراهم آورد است که شما هموطنان عزیز در این دوران پر خطر بتوانید از زمان خود استفاده ی بهینه‌تری داشته باشید. و مهم‌تر از هر چیزی با عدم تجمع در مطب پزشکان در امان باشید. مشاوره آنلاین و تلفنی با پزشکان و امکان رزرو وقت برای پزشک معالج خود همه و همه در وب سایت نوبت دهی دکتریاب فراهم آمده است تا بیش از پیش بهتر و آسان‌تر بتوانید مراحل درمانی خود را آغاز کنید.

 

چرا نوبت دهی اینترنتی مهم است؟

چند سال گذشته بیشتر بیماران برای دریافت نوبت از پزشکان یا باید در صف‌های طولانی می‌ماندند و یا اینکه ساعت‌های طولانی پشت خط تلفن‌های همیشه مشغول منتظر می‌شدند و گاهاً نمی‌توانستند به سرعت در صورت لزوم و اضطرار خود را به بهترین دکتری که می‌شناختند برسانند. طی چند سال گذشته که اینترنت کم کم پایش را در زندگی ما باز کرد، نیاز بود برای دریافت نوبت دهی پزشکان، به کافی نت‌ها مراجعه نماییم تا بتوانیم اولین نوبت خالی پزشک مورد نظر را رزرو کنیم.

 

اما در یکی دو سال اخیر اینترنت و فناوری‌های دیجیتال جهش‌های بزرگی در تمام دنیا و همچنین سبک زندگی ما انسان‌ها ایجاد کردند، به گونه‌ای که شرایط و موقعیتی را فراهم آوردند که هر کدام از ما به راحتی بدون هیچ دردسری در هر زمانی می‌توانیم با نصب اپلیکیشن ها می توانیم به راحتی از پزشک مورد نظر نوبت خود را دریافت کنیم. یکی از نمونه های موفق معرفی و نوبت دهی پزشکان سایت Zocdoc است که کاربران می توانند بر اساس فیلتر های موجود مانند شهر، منطقه، تخصص پزشک و روز و ساعات حضور، پزشک خود را انتخاب و نوبت خود را به صورت اینترنتی رزرو کند. در ایران هم نمونه های موفقی برای نوبت دهی پزشکان داریم به مانند سایت معرفی و نوبت دهی دکتریاب، پذیرش 24 و دیگر نمونه های موفق که در این مطلب سعی داریم سامانه نوبت دهی پزشکان دکتریاب را به شما معرفی کنیم.

 

مزایای استفاده از سایت نوبت دهی پزشکان

یکی از معظلات عمده بیماران، پروسه‌ی سخت گرفتن نوبت می‌باشد. این در حالی است که در وب سایت دکتریاب، دکتردکتر، پذیرش24 و ... به راحتی می‌توانید با سامانه نوبت دهی دکتر خود اینترنتی وقت بگیرید و درگیر پروسه استرس‌زای گرفتن نوبت نباشید. چرا که وقتی بتوانید در ساعات خاصی ویزیت خود را رزرو کنید بهتر می‌توانید برای ساعات روزانه خود برنامه ریزی کنید. در سایت نوبت دهی دکتریاب بصورت 24 ساعته می‌توانید  به صورت آنلاین نوبت دهی اینترنتی خود را به سرانجام برسانید. بارها دیده و شنیده شده بود که مردم برای رزرو وقت خود ساعت‌ها باید در صف می‌بودند و صبح زود از خواب بیدار می‌شدند تا بتوانند نوبت پزشک رزرو کنند. اما هم اکنون در عصر دیجیتال با یک کلیک می توانید نوبت خود را رزرو کنید و با خیالی آسوده به مطب پزشک خود مراجعه نمایید.

 

علاوه بر مزیت ذکر شده، در این دوران پاندمی کرونا نوبت دهی اینترنتی کمک شایانی به عدم تجمع در مطب‌های پزشکان کرده است و این امکان از الزامات و ضروریاتی بوده که توسط وب سایت رسمی دکتریاب فراهم شده است که شما هموطنان عزیز بتوانید از تجمع دور باشید و بهتر بتوانید زمان خود را مدیریت کنید. شما در وب سایت دکتریاب امکان جستجوی پزشک بر اساس: نام پزشک، مرکز، تخصص و غیره را خواهید داشت. این قابلیت به شما در یافتن پزشک معالج خود سرعت می‌بخشد. در دنیای کنونی سرعت به حدی مهم است که نمی‌شود آن را نادیده گرفت. ما انتظار داریم که ضروری‌ترین نیازهایمان در سریع‌ترین زمان ممکن رفع شود و این از خصوصیات و ویژگی زندگی در جوامع شلوغ و مدرن امروزی است.

 

بنا براین از طریق وبسایت نوبت دهی پزشکان به راحتی می‌توانید به پزشکان شهر خود و شهرهای بزرگ‌تر دسترسی داشته باشید. در واقع سایت نوبت دهی دکتریاب یک دفترچه راهنمای کامل است که در هر شهری در هر کجای ایران عزیزمان که باشید می‌توانید متخصص‌های شهر خود را شناسایی و برای معاینه و معالجه به مطب پزشک مراجعه نمایید.

 

اپلیکیشن جذاب دکتریاب همراهی آنلاین برای نوبت دهی پزشکان

دکتریاب جهت سهولت دسترسی کاربران به پلتفرم و زیرساخت خود، اپلیکیشن حرفه‌ای را برای دیتاهای خود فراهم آورده است تا در دنیای امروزه که کاربران بیشتر اوقات خود را با تلفن‌های هوشمند همراه شان سپری می‌کنند بتوانند سریع‌تر و آسا‌ن‌تر در هر جا و مکان و زمانی به لیست پزشکان و سامانه نوبت دهی دکتر در سراسر ایران دسترسی داشته باشند. اپلیکیشن دکتریاب را می‌توانید از مایکت، بازار و یا بصورت مستقیم از وب سایت دکتریاب به نشانی(doctor-yab.ir) دریافت و نصب نمایید. توجه داشته باشید استفاده از این اپلیکیشن کاملا رایگان است و نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه‌ای نیست.

 

زیرساخت حرفه‌ای سامانه نوبت دهی پزشکان دکتریاب

پیچیدگی در وب سایت دکتریاب وجود ندارد. شما در صفحه نخست سایت می‌توانید نوع تخصص و شهر مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا بعد از چند ثانیه لیست پزشکان مرتبط با انتخاب خود را مشاهده نمایید. در صفحه ی بعدی می‌توانید لیست پزشکانی که امکان نوبت دهی اینترنتی را فراهم کرده‌اند را مشاهده و نسبت به تعیین وقت خود اقدام نمایید. توجه داشته باشید که برای همه ی پزشکان امان نوبت دهی اینترنتی وجود ندارد و از سربرگ باز شده در بالای سایت در صورت تعیین وقت به صورت اینترنتی گزینه‌ی "دارای نوبت آنلاین" را کلیک کنید تا لیست پزشکانی که این امکان را دارند برای شما باز شود.

 

دکتریاب,نوبت دهی اینترنتی پزشکان

نوبت دهی پزشکان در دکتریاب

 

در صفحه ی اصلی وب سایت، روزانه پزشکان جدید به وب سایت اضافه می‌شوند. بنابراین شما عزیزان می‌توانید برای مشاهده لیست پزشکان، بخش "لیست پزشکان جدید دکتریاب" را در صفحه‌ی نخست ملاحظه بفرمایید. سپس طبق مراحل ذکر شده اقدام به رزرو وقت کرده و در زمان مشخص شده به مطب مراجعه نمایید. تلاش مجموعه و تیم حرفه‌ای دکتریاب، فراهم کردن آسایش و راحتی شما در فرآیند نوبت دهی پزشکان منتخب شما می‌باشد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی