X

کاشت ابرو در آقایانکاشت ابرو,کاشت ابرو در آقایان

کاشت ابرو برای مردان

 

داشتن چهره ای زیبا و جذاب احساس اعتماد به نفس را در افراد افزایش می دهد و این قضیه هم  در خانم ها و هم در آقایان صدق می کند.داشتن ابرویی زیبا فقط برای خانم ها اهمیت ندارد بلکه آقایان هم با داشتن ابروهایی پرپشت چهره ای جذاب تر خواهند داشت. آقایان به دلیل مشکلاتی بااین مسئله مواجه می شوند که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.برای آقایان بسیار مهم است که با روشی این کار را انجام دهند که اصلا مشخص نباشد و بسیار هم طبیعی جلوه کند.این کارمانند ریزش مو که با کاشت مو می توان این مشکل را برطرف کرد، راه حل این کارهم  کاشت ابرو است.

 

اولین قدم برای کاشت ابرو

ریزش ابرو ممکن است به دلایل گوناگونی اتفاق بیفتد مانند تصادف یا اینکه اصلا از بدوتولد همراه فرد باشد. باید توجه داشت که دراولین قدم ابتدا باید در این زمینه با یک دکتر متخصص مشورت کنید  تا ببینید کاندید مناسبی برای این کار هستید یا خیر؟ در نظر داشته باشید که قیمت کاشت ابرو در هر کلینیکی متفاوت است. پس به جای قیمت مناسب به دنبال جای مناسب باشید تا نتیجه بسیار خوبی را به دست آورید. به طور مثال اگر دقت لازم و تخصص کافی برای این کار را نداشته باشند باعث می شود تا زاویه ابرو درست نباشد. یادتان باشد ابرو یکی از قسمت های مهم در صورت است که شما تمام حس های خود را با آن نشان می دهید.وقتی تعجب میکنید ابروهای شما به بالا می رود وحس شما را به طور کامل منتقل می کند. پس ابرو نقش اساسی در صورت شما را دارد. 

 

کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟

 

کاشت ابرو,کاشت ابرو در آقایان

کاشت ابرو در آقایان

 

اول از همه قسمت های مورد نظر به صورت موضعی بی حس  می شود .روش کاشت قبل از انجام به فرد اعلام می شود که معمولا از روش کاشت fue استفاده می شود. در کاشت ابرو موها با دقت فراوان از پشت سر برداشته و به ناحیه ای از ابرو که نیاز به کاشت دارد انتقال داده می شود.در این مرحله بسیار دقت می شود که فولیکول هایی برداشته شوند که با موهای ابروی فردتطابق داشته باشند پس این کار نیاز به ظرافت ودقت بسیار دارد.

 

ماندگاری کاشت ابرو

ماندگاری کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. هر فردی ویژگیها و سیستم ایمنی خاص خود را دارد به همین دلیل ممکن است درافراد مختلف این ماندگاری متفاوت باشد.نکته دیگر این است که آیا فرد مراقبت های بعد از کاشت را به خوبی رعایت می کند یا خیر.به طور مثال از فرد خواسته می شود تا در نور مستقیم خورشید قرار نگیرد، از فشار دادن ابرو خودداری کند و فشاری به آن وارد نکند،با مشورت با پزشک ابرو را به آرامی با شامپوبچه برای آنکه مواد شیمیایی و مضر ندارد بشوید.انجام این کارها شما را در ماندگاری کاشت یاری می کند.

 

کلینیک تخصصی 

به خاطر داشته باشید برای هر کدام از کارهای زیبایی مانند تزریق ژل لب، بوتاکس ،کاشت ابرو،کاشت مو باید در یک کلینیک تخصص وحرفه ای انجام گیرد. کلینیک تخصصی پوست و مو جلوه ماندگار با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی میزبان مراجعان خواهد بود و در این شرایط  که همه درگیر کرونا هستند  بیش از پیش به فکر سلامتی شما هستند وبا کادری مجرب و حرفه ای بهترین خدمات را ارائه می دهند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------