بهترین ماسک صورت برای جوش و لک در بازاربهترین ماسک صورت برای جوش صورت,ماسک صورت برای جوش و لک

 
جوش و لک های صورت یکی از مشکلاتی است که روی زیبای صورت تاثییر مستقیم دارد.


شاید شما هم با این مشکل روبرو باشید و راه های زیادی را برای رفع جوش و جای جوش و لک های صورت خود رفته باشید.


اما بدون شک یکی از بهترین روش ها برای درمان و از بین بردن جوش ها بر روی صورت استفاده از ماسک ها است.


ماسک خانگی یکی از مدل ماسک های پر طرفدار و طبیعی هست که با ترکیب موادی که به سادگی در دسترس هستند تهیه میشود اما گاهی استفاده از ماسک های خانگی ما را به نتیجه دلخواه نمی رساند.


ماسک های آماده و تهیه شده توسط شرکت های آرایشی هم در بازار و لوازم آرایشی فروشی ها هم که جولان میدهند بسیار زیاد مورد استفاده قرار میگرید که این ماسک ها هم شاید شما را به نتیجه نرساند و جوش و لک ها و حتی چروک های صورت شما را از بین نمیبرند که هیچ، گاهی هم باعث تشدید و بدتر شدن وضعیت صورت شما می شوند.
 
ماسک جلبک دریایی یک معجزه واقعی برای صورت
شاید شما هم از فواید جلبک دریایی در این چند ساله زیاد شنیده باشید مخصوصا تاثییر مثبتی که روی مشکلات صورت از جمله جوش و لک ها و چروک میگذارد.


جلبک دریایی بر عکس اسمش از دریا تهیه نمی شود بلکه توسط پرورش دهندگان جلبک کشت و برداشت میشود.


این جلبک در کشورهای مثل آمریکا و چین تایلند و... به صورت صنعتی تولید میشود و خوشبختانه چند سالی است که در کشور خودمان ایران هم تهیه میشود.


اما تاثییرات مثبت این جلبک برای صورت، جلبک دریایی دارای 70% درصد پروتئین طبیعی است . مواد معدنی بسیار زیادی دارند از جمله آهن، پتاسیم، منیزیوم، کلسیم و...
و همچنین دارای ویتامین های بسیار زیادی است.


جلبک دریایی باعث تنظیم یدهای زیر پوست صورت شما میشود و در نتیجه باعث نرمی پوست صورت شما و همچنین باعث خشک شدن جوش های تازه سر درآورده میشود.


کلسیم موجود در این جلبک باعث بهبود ظاهر پوست میشود و همچنین بهبود چروک های صورت نیاسین ضد لک های موجود روی صورت که در یک جا جمع شده اند نیاسن موجود باعث بهبود لک ها میشود.


کولین و آهن و مواد معدنی بسیار زیاد این جلبک هم هر کدام تاثیرات مثبتی را روی پوست صورت شما میگذارند.


بدون شک استفاده و ماسک کردن جلبک دریایی بیشترین تاثییر را نسبت به سایر ماسک ها روی پوست صورت شما خواهد گذاشت در واقع یک معجزه واقعی برای پوست صورت است.


اما کلی اگر بخواهیم تاثییرات این جلبک را روی پوست صورت را نام ببریم میتوانیم موارد زیر اشاره کنیم:
- از بین برنده جوش های موجود روی صورت
- از بین برنده جای جوش های باقی مانده
- جوان سازی و شفافیت پوست
- رفع چروک های پوست صورت
- باعث خون رسانی بهتر به سلول ها پوستی
- نرمی پوست
 و...

 

بهترین ماسک صورت برای جوش صورت,ماسک صورت برای جوش و لک

 
طریقه مصرف:
ابتدا صورت خود را با آب و صابون بشوید تا چربی های صورت شما از بین برود سپس مقداری از جلبک دریایی را در آب میکس کنید در حدی که آبکی نشود و شکل مانند باشد.


 به مقداری تهیه کنید که برای پوشش تمام صوت شما کافی باشد بسته به بزرگی و یا کوچکی صوت خود و به مقدا نیاز درست و تهیه کنید.


و بعد از ماسک کردن آن را به مدت 20 تا 30 دقیقه بگذارید روی صورت شما بماند سپس با آب آن را بشوید.


بهتر است در ساعات پایانی شب ساعتی قبل از خواب این عمل را انجام دهید.


البته شما میتوانید جلبک را با مواد دیگر میکس کنید و بعد استفاده کنید هم میشود آن را با پوره سبک زمینی ترکیب کند و هم با مواد دیگر این به خود شما بستگی دارد .


جلبک دریایی مرغوب و با کیفیت را از کجا تهیه کنیم
در همین مطلب اشاره کردیم که جلبک های دریایی بیشتر در آمریکا و چین تولید میشوند اما این نشان دهند این نیست که کیفیت جلبک این کشورها هم خوب باشد چون این کشورهای معمولا به صورت تجاری جلبک را تولد میکنند و در محیط های بدون سقف مثل استخر مراحل پرورش را انجام میدهند به همن خاطر آلودگی وارد چرخه پرورش این جلبک میشود به همین خاطر جلبک های خارجی اصلا پیشنهاد نمیشوند.


اما جلبک های ایرانی بسیار بسیار کیفیت بالاتری دارند و مرغوب هستند چون در ایران مراحل پرورش در محیط های بهداشتی و ایزوله انجام مشود و زمان و مراقبت بیشتری هم صرف آن میشود.


نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که تهیه و خرید این جلبک کمی سخت است و در تعداد کمی از داروخانه ها و عطاری ها موجود است.


پیشنهاد میشود از تولید کنندگان داخلی جلبک دریایی را تهیه کنید در ادامه میتوانید به وسیله شماره تماس 09191377240 سفارش خود را از تولید کنندگان داخلی تهیه کنید.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------