اخبار پزشکی


کاهش وزن طبیعی با قهوه سبز فوری, تولید قهوه سبز مولتی کافه,تولیدکننده قهوه فوری

کاهش وزن طبیعی و افزایش متابولیسم با قهوه سبز فوری

مولتی کافه اولین تولید‌کننده قهوه فوری مولتی کافه پیشگام در تولید قهوه سبز برای تندرستی بیشتر کاهش وزن طبیعی و افزایش…

از سرگیری تولید داروی دیابزیدداروی ديابزيد,موارد مصرف داروی ديابزيد

داروی ديابزيد

 

داروسازی دکتر عبیدی اعلام کرد؛

از سرگیری تولید داروی دیابزید 

داروسازى دكتر عبيدی با رفع موانع موجود برای تولید داروی ديابزيد آهسته رهش (Diabezid MR)، تولید مجدد این دارو را آغاز کرد.

 

در حال حاضر، تعداد زیادی از افراد مبتلا به دیابت از داروی ديابزيد آهسته رهش (Diabezid MR)، استفاده می‌کنند و نظر به اهمیت و اثربخشی بسیار مناسب برای بیماران و نبود جایگزین مناسب دیگری در دسته دارویی سولفونیل اوره در ایران از سرگیری تولید آن از اهمیت فراوانی برخوردار است.

 

داروی ديابزيد آهسته رهش (Diabezid MR)، به دلیل سهولت در مصرف و کارایی بالا، جزو داروهای اساسی مطرح در لیست داروهای سازمان بهداشت جهانی می‌باشد. این دارو در مقایسه با گلیبن کلامید دارای مزایایی چون کنترل موثر قند خون در طول شبانه روز، عدم هایپوگلایسمی شبانه، پیش آگهی بهتر حوادث قلبی-عروقی و خواص آنتی اکسیدانی است. 

 

داروسازى دكتر عبيدی از سال گذشته، با توجه به محدودیت‌های به وجود آمده بر اثر تحریم‌های فراوان، با مشکلات عدیده ای از جمله تخصیص و انتقال ارز مواجه بوده است که این شرایط منجر به توقف تولید این دارو شد.

 

علیرغم تمام محدودیت های موجود، داروسازی دکتر عبیدی توانست پس از پیگیری‌های فراوان برای رفع مشکلات و موانع، با هماهنگی سازمان غذا و دارو مجوز تخصیص ارز برای تامین مواد اولیه این دارو را دریافت کند و تولید مجدد داروی ديابزيد آهسته رهش (Diabezid MR) را با کیفیتی همچون گذشته و در خور نام عبیدی از سر بگیرد.

 

داروسازی دکتر عبیدی همواره کوشیده تا با حفظ کیفیت، به رسالت خود که همانا ارتقاء سطح سلامت، آگاهی و ارائه راهکارهای درمانی به روز برای افراد مبتلا به دیابت است، پایبند و در این مسیر پیشرو بماند.

 

ما کماکان اميدواريم شرايط در آينده به گونه‌ای باشد که با رفع موانع پیش رو، بتوانيم همچون گذشته نياز بيماران عزيز كشور را هر چه سريعتر برطرف نماييم.

 

داروسازی دکتر عبیدی، نخستین داروسازی ایران است که با هفتاد و پنج سال سابقه درخشان، میراث‌دار کیفیت و نوآوری در صنعت داروسازی کشور محسوب می‌شود. داروسازی دکتر عبیدی با رعایت دقیق عوامل موثر بر کیفیت دارو و ارائه راهکارهای درمانی بروز و مورد نیاز برای ارتقای سطح سلامتی جامعه، همواره و در هر شرایطی در کنار همه ایرانیان بوده و خواهد بود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی