لاغری موضعی چیست ؟لاغری موضعی,روش های لاغری موضعی,جدید ترین روش های لاغری موضعی

روش های لاغری موضعی


امروزه افراد زیادی به دنبال لاغری موضعی هستند لاغری با دستگاه یکی از روش های لاغری موضعی است که می تواند نواحی خاصی از بدن را لاغر کند. لاغری با دستگاه اگزیمیا یکی از کاربردی ترین و جدید ترین روش های لاغری موضعی است که به تازگی رواج پیدا کرده است.
 
در تعریف لاغری موضعی چیست باید بگوییم که در سال های جدید با ماشینی شدن زندگی و با رشد کم تحرکی و مصرف غذا های پرچرب و شور موجب شده تا بیشتر افراد دچار اضافه وزن شوند و از آن جایی که اضافه وزن و انباشت چربی مهم ترین علت بروز چاقی و بیماری های قلبی و . . . است افراد به دنبال راه حل هایی برای رفع این عارضه هستند.


 معمولا چربی همیشه در یک قسمت انباشه نمی شود بلکه در افراد دچار اضافه وزن در قسمت های مختلفی از بدن مانند پهلو، شکم، ران ها و بازو مقدار زیادی انباشته می شود.

 

که با توجه به نامتناسب بودن اندام، خانم ها به دنبال روش های مختلفی به منظور کاهش چربی دور شکم و دیگر نقاط بدن خود هستند که مناسب ترین راه ها استفاده از لاغری موضعی و روش های غیر جراحی و استفاده از دستگاه های بروز برای رفع چربی نقاط مختلف بدن است که امروزه بسیار مورد توجه است.


شایع ترین روش های کاهش چربی به روش غیر جراحی شامل استفاده از درجه حرارت از جمله لیزر، فرکانس رادیویی (RF) و تکنیک های اولتراسوند است که برای حذف چربی و لاغری موضعی بسیار کاربرد دارد.


هزینه لاغری با دستگاه rf با توجه به تعداد جلسات و نواحی لاغری متفاوت است.


افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند دوست دارند تا در کمترین زمان به تناسب اندام برسند اما نباید فراموش کرد که لاغری و کاهش وزن، یک شبه اتفاق نمی افتد و برای رسیدن به وزن ایده ال علاوه بر انجام روش های غیر جراحی رعایت رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت های ورزشی بسیار مهم است از آن جایی که آب کردن چربی یک ناحیه از بدن با رژیم غذایی کار ساده ای نیست از این رو امروزه از روش های مختلفی به منظور کاهش وزن و لاغری موضعی استفاده می کنند.
 

لاغری موضعی,روش های لاغری موضعی,جدید ترین روش های لاغری موضعی

لاغری با دستگاه اگزیمیا

 
هزینه لاغری موضعی
کم تحرکی مهم ترین عاملی است که موجب شده تا افراد کم تر فعالیت کنند و همین عامل باعث بروز چاقی موضعی شده است اما خوشبختانه علم پزشکی و تجهیزات نوین پزشکی راه کار های بسیار مناسبی را پیش روی افراد گذاشته است لاغری موضعی و استفاده از دستگاه های لیزر امروزه بسیار مورد توجه است و از آن جایی که این روش یکی از بهترین روش های مطرح در دنیا است افراد زیادی از این روش استقبال کرده اند.


هزینه لاغری موضعی در کلینیک ها به صورت جلسه ای محاسبه می شود معمولا در لاغری موضعی از دستگاه های با کیفیتی برای رفع چربی نقاط مخصوص استفاده می شود. در بحث هزینه لاغری موضعی مواردی مانند مکان کلینیک، میزان تجهیزات کلینیک، تخصص پزشک زیبایی، تنوع دستگاه های درمانی و نظر نهایی پزشک زیبایی در هزینه تاثیر دارد.
 

لاغری موضعی,روش های لاغری موضعی,جدید ترین روش های لاغری موضعی

جدید ترین روش های لاغری موضعی

 
روش های لاغری موضعی
امروزه برای رسیدن به تناسب اندام شیوه های جدیدی وجود دارد که روش های جراحی و غیر جراحی در کنار رعایت رژیم غذایی به کمک افراد آمده است در گذشته تنها راه لاغری رژیم های سخت و فعالیت های سنگین ورزشی بود که در بسیاری از موارد نیز نتیجه بخش نبود اما امروزه روش های درمانی زیادی برای لاغری موضعی وجود دارد. که این روش ها عبارتند از:
•    لاغری موضعی به صورت طبیعی
•    لاغری موضعی با دستگاه های لاغری موضعی
•    مزوتراپی
•    استفاده از دستگاه لیزر


 لاغری موضعی به صورت طبیعی: یکی از راه های رسیدن به تناسب اندام لاغری موضعی به روش طبیعی است که در این مورد باید بگوییم با توجه به سخت بودن این روش اامکان نتیجه گیری درست از این روش برای همه وجود ندارد زیرا زمان زیادی باید برای نتیجه بخشی این روش صرف کرد استفاده از کرم ها و ژل های موضعی از این روش ها است.


لاغری موضعی با دستگاه های لاغری موضعی: با مراجعه به کلینیک ها می توانید تا در زمینه لاغری موضعی دستگاه های بسیاری را مشاهده کنید مناسب ترین دستگاه های لاغری موضعی عبارتند از : دستگاه RF  ،دستگاه کرایو لیپولیز (سرما درمانی) ، دستگاه کویتیشن ، دستگاه اگزیمیا


روش مزوتراپی:  روش های غیرتهاجمی با توجه به این که از روش های جراحی بسیار ساده تر هستند و نیازی به برش و بخیه ندارند بسیار مورد توجه هستند روش مزوتراپی نیز مناسب ترین روش غیر تهاجمی برای لاغری موضعی و جوان سازی بدن است. در این روش پزشک متخصص از ترکیب چند ویتامین برای ناحیه مورد نظر و فرم دهی بدن استفاده می کند معمولا علاوه بر لاغری این روش به شادابی پوست و جوان سازی نیز کمک می کند.


روش لیزری برای لاغری موضعی : از نتیجه بخش ترین روش های لاغری موضعی می توان به روش لیزری اشاره داشت این روش علاوه بر سرعت بیشتر، دارای کمترین عارضه نسبت به سایر روش های دیگر است. با استفاده از روش لیزری برای لاغری موضعی می توان به نتیجه مطلوب تر، راحت تر و ساده تر دست یافت که این روش، طرفداران بیشتری را نسبت به سایر روش های درمانی دارد.


لاغری موضعی با ار اف
شکم ، پهلو ، ران ، بازو ، سینه ، غبغب و … از مهم ترین نقاط انباشت چربی در بدن افراد می باشند که برای رفع این چربی استفاده از دستگاه تخصصی لاغری موضعی و رفع سلولیت رادیوفرکانسی مناسب ترین راه کار است.


 طریقه رفع چربی با این دستگاه به این شکل است که این دستگاه بدون هیچ عارضه ای و مثل سایر دستگاه های لاغری موضعی به واسطه جریان الکتریسیته کار می کند زمانی که امواج الکترونیکی به ناحیه مورد نظر برخورد می کند انرژی حرارتی باعث خرد شدن توده های چربی و سلولیت می شود و علاوه بر رفع چربی استفاده از دستگاه ار اف فرایند جوانسازی پوست را در بیماران انجام داده و در نتیجه کلاژن سازی برای رفع پف چشم، سیاهی زیر چشم و چین و چروک های سطحی مانند خط خنده و ... انجام می شود.


لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا
از آن جایی که همه افراد نمی توانند تا از روش جراحی برای رسیدن به تناسب اندام استفاده کنند روش های غیر تهاجمی توانسته است تا محبوبیت بالایی را در میان افراد به ویژه خانم ها به دست بیاورد لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا یکی از مناسب ترین روش ها برای رسیدن به تناسب اندام است که بدون هیچ عارضه انجام می شود.


در این روش لاغری با استفاده از اشعه و مقداری حرارت چربی مورد نظر در اندام ها در هم شکسته و خرد می شود این روش با یک ماساژ سطحی بر روی پوست انجام می شود که بدون هیچ عارضه و خونریزی باعث رفع سلولیت می شود متخصصان تغذیه رعایت رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت های ورزشی را مناسب ترین روش برای نتیجه گرفتن از روش های لاغری موضعی می دانند.


لاغری موضعی شکم
خانم ها دوست دارند تا شکمی تخت و عاری از چربی داشته باشند و برای همین هم به دنبال رسیدن به اندام ایده ال هستند. شکم مهم ترین قسمتی است که چربی در آن جا انباشت می شود. امروزه نوع تغذیه و سبک زندگی تاثیرگذار ترین مورد در به وجود امدن چربی شکم است که لاغری موضعی شکم کمک می کند تا از شر چربی های شکم خلاص شد.


روش های مناسبی برای لاغری موضعی شکم وجود دارد که لیپوساکشن ، لیزر لیپولیز، کویتیشن، مزو تراپی و رادیو فرکوئنسی و لیپوماتیک از مناسب ترین روش ها برای افرادی که از سلامت ایمنی برخوردارند.


لاغری موضعی ران
چربی داخل ران از سخت ترین چربی هایی است که به دلیل فعالیت متابولیکی کم سخت تر از سایر قسمت ها اب می شوند از این رو بهتر است برای لاغری موضعی ران و حذف چربی در این ناحیه از ترکیبی از یک رژیم غذایی سالم و تمرینات تونینگ است که باعث افزایش متابولیسم و کاهش ذخیره چربی در ران داخلی می شود استفاده کرد. برای نتیجه گیری سریع لاغری موضعی ران در کنار استفاده از دستگاه های لاغری موضعی و روش های لاغری موضعی بهتر است تا پیاده روی را فراموش نکنید.


لاغری موضعی بازو
همه افراد دوست دارند تا به جای چربی های شل و آویزان بازو دارای عضلات سفت و محکمی باشند داشتن عضلات مناسب در بازو ها علاوه بر تناسب اندام باعث بالا رفتن اعتماد به نفس نیز می شود. زیرا با وجود بازو های شل و آویزان امکان پوشیدن تی شرت های آستین کوتاه وجود ندارد لاغری موضعی بازو کمک می کند تا چربی های اضافه قسمت های زیر بازو رفع شود و پوست بازو سفت و محکم شود.


در کلینیک زیبایی مهرزاد تمامی خدمات مربوط به لاغری موضعی زیر نظر متخصصان زیبایی و بهترین تجهیزات و دستگاه های پزشکی ارائه می شود با مراجعه به این کلینیک زیبایی از تمامی خدمات این مرکز استفاده نماید.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------