اخبار پزشکی


اومیکرون,اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی

«اومیکرون» واکسینه‌شده‌ها را مبتلا می‌کند

پروفسور سلیم عبدالکریم، مشاور ارشد دولت آفریقای جنوبی در آغاز پاندمی ویروس کرونا و کارشناس ارشد بیماری‌های عفونی روز دوشنبه…

تزریق ژل لب نچرال بدون درد و عوارضتزریق ژل لب,تزریق ژل,تزریق ژل به لب

فرم دهی طبیعی به لب ها

ممکن است به‌دلیل بالارفتن سن و یا الویت‌های شخصی تصمیم بگیرید با تزریق ژل لب، تقارن و ویژگی‌های لب را بهبود دهید. در این مقاله به سوالات شایع شما پیرامون تزریق لب پاسخ خواهیم داد.

تزریق لب چگونه انجام می‌شود؟
تزریق ژل لب شامل یک سری تزریقات کوچک است که ویژگی‌های لب‌ را بهبود می‌بخشد. پزشک با توجه به وضعیت لب های شما، بهترین روش را برای انجام تزریق به شما پیشنهاد می‌دهد تا به نتیجه دلخواهتان برسید. اگر تزریق لب درست انجام شود، در لب‌هایتان احساس لطافت و یک‌پارچگی می‌کنید. اگر تزریق ژل لب توسط یه پزشک حرفه ای و با تجربه انجام شود، لب جدید شبیه به لب خودتان است و بیش از حد برجسته و غیر عادی نمی‌شود.
محصولات تزریق لب از چه موادی ساخته شده‌اند؟

محصولاتی که برای تزریق لب استفاده می‌شود شامل: بلوترو (Belotero)، ژوویدرم (Juvederm)، رستیلن (Restylane)، ولبلا (Volbella ) است که فیلرهایی بر پایه هیالورونیک اسید هستند. هیالورونیک اسید نوعی ماده طبیعی است که در همه سلول‌های بدن‌ یافت شده و باعث می‌شود سلول‌ها پر آب و متورم باشند. هیالورونیک اسید می‌تواند 1000 برابر وزن خود درونش آب ذخیره کند، بنابراین، مثل بادکنک‌های کوچک پر از آب هستند. بنابراین زمانی‌که این مواد تزریق می‌شوند، باعث حجیم‌شدن قسمت مورد نظر می گردند.


آیا برای تزریق لب نیاز به عمل جراحی است؟
خیر. تزریق لب یا همان فیلر لب شامل یک سری تزریق کوچک در لب‌ است و به جراحی، داروی بیهوشی و استراحت نیاز ندارد.


تزریق لب برای چه کسانی مناسب است؟
هر فردی که تمایل دارد سایز و حجم لب خود را افزایش داده و یا تقارن آن را بهبود بخشد، می‌تواند تزریق ژل لب را انجام دهد.


کدام نواحی می‌تواند از طریق تزریق فیلر درمان شود؟
تزریق فیلر تقریبا برای هر قسمتی از صورت انجام می شود. تزریق می‌تواند در لب‌، دور لب و هم‌چنین در چانه با هدف زاویه سازی صورت انجام شود تا تعادل کلی و تقارن چهره ی فرد بهبود پیدا کند. ژل های Radiesse به این علت که حجم دهی زیادی ندارند، برای ناحیه ی  پشت دست خیلی خوب جواب می دهند. استفاده از این ژل برای افرادی که به دنبال رفع چین و چروک پشت دست خود هستند؛ همین طور افرادی که از بیرون زدگی رگ های پشت دست خود رنج می برند، بسیار مناسب است.

 

تزریق ژل لب,تزریق ژل,تزریق ژل به لب

تزریق ژل برای دست ها

 
چرا تزریق لب منحصر به فرد است؟
تزریق لب منحصر به فرد بوده زیرا امن و کاملا مؤثر است و می‌توان نتیجه آن را خیلی سریع مشاهده کرد. فیلر تزریق‌شده احساس لطافت و نرمی می‌دهد و ظاهرتان را زیباتر می‌کند.


آیا تزریق لب برای مردان هم مناسب است؟
کاملا. مردان ممکن است زمانی‌که تزریق لب انجام می‌دهند از ظاهری طبیعی و لب‌های زیباتر برخوردار شوند.


چقدر زمان می‌برد تا نتیجه تزریق لب‌هایم را مشاهده کنم؟
خیلی سریع! درست بعد از این‌که تزریق را انجام می‌دهید، نتیجه را می‌توانید ببینید.


از این درمان چه انتظاراتی باید داشته‌باشم؟
به‌دلیل این‌که فیلرها در لحظه تزریق باعث حجیم‌شدن لب می‌شوند، باید انتظار داشته‌باشید تا سایز و حجم لب‌تان افزایش یابد. در بعضی افراد ممکن است، لب کمی ورم کند که کاملا موقتی است. بعضی دیگر از افراد احتمال دارد برای رسیدن به حجم و سایز دلخواهشان، تزریق بیشتری نیاز داشته‌باشند.


آیا نتیجه تزریق لب دائمی است؟
ژل های هیالورونیک اسید حدودا ۶ الی ۱۸ ماه ماندگاری دارند و پس از آن رفته رفته به صورت طبیعی جذب می شوند و باید تمدید شوند.


آیا بعد از تزریق ژل لب، احساسی غیر طبیعی به لب‌هایم دارم؟
خیر. هنگام بوسیدن، غذا خوردن و صحبت‌کردن، لب‌های جدیدتان را مانند لب‌های خودتان احساس می‌کنید، درحالی‌که، برای دیگران تقریبا قابل تشخیص نیست.


آیا تزریق لب، روش امنی است؟
بله. زیرا ما از موادی استفاده می‌کنیم که بر پایه آب هستند و مورد تإیید سازمان غذا و دارو است. تزریق لب کاملا درمانی امن محسوب می شود.


آیا تزریق لب درد دارد؟

 

تزریق ژل لب,تزریق ژل,تزریق ژل به لب

تزریق ژل به لب

 
معمولا در طول تزریق فیلر لب، احساس درد ندارید؛ زیرا هم زمان تزریق و هم داخل محصولات تزریق، از ماده بی‌حسی موضعی پزشکی استفاده می‌کنیم.


آیا برای ماده بی‌حسی باید هزینه جداگانه پرداخت کنیم؟
خیر. بی‌حسی موضعی و بی‌حسی تزریقی برای مشتریان هیچ هزینه‌ اضافه ای ندارد.


تزریق لب چقدر زمان می‌برد؟
تزریق از زمان شروع تا پایان حدود 30 تا 45 دقیقه زمان می‌برد.


چه اتفاقی می‌افتد اگر فیلر لب‌هایم را دوست نداشته‌باشم؟
اگر به هر دلیلی لب‌های جدیدتان را دوست نداشتید، با تزریق یک آنزیم، کاملا به حالت اول باز می گردد (تزریق این آنزیم هیچ عارضه ای ندارد).


تزریق لب برای چه کسانی مناسب نیست؟
توصیه ما این است که افرادی که تبخال یا زخم لب دارند، تا زمان بهبودی کامل، برای تزریق فیلر لب اقدام نکنند.


آیا تزریق لب به استراحت نیاز دارد؟
شما بعد از درمان می‌توانید فعالیت‌های روزانه‌تان را انجام دهید و فقط در بعضی مواقع ممکن است همان روزی که تزریق انجام داده‌اید، نتوانید ورزش کنید و یا چیزی بنوشید (زیرا احتمال دارد منجر به تورم لب‌ها شود).


ورم لب‌ها تا چه مدتی ماندگار است؟
میزان ورم و کبودی در هر فرد متفاوت است در بسیاری از افراد فقط به مقداری ورم خلاصه می شود و برای اندکی از افراد، کبودی نیز اتفاق می افتد، میزان کبودی ممکن است تا روز دوم هم افزایش یابد، اما پس از گذشت چند روز رفته رفته کاهش و در نهایت تا دو هفته کاملا از بین می رود.

در صورت ایجاد کبودی بعد از تزریق ژل می توانید از آناناس، قرص های ویتامین C، کمپرس سرد (در ساعات اولیه بعد از تزریق ژل) و سپس کمپرس گرم(در روزهاى ابتدایى بعد از تزریق ژل) استفاده نمایید.


رایج‌ترین عوارض جانبی تزریق لب چیست؟
مثل هر تزریق دیگری ممکن است بعد از درمان، تورم و کبودی اتفاق بیفتد. اگر نگرانی بیشتری دارید، لطفا در جلسات مشاوره با پزشک ما صحبت کنید.


آیا می‌توانم قبل از مراسمی خاص تزریق لب انجام دهم؟
ما به‌شدت توصیه می‌کنیم تزریق لب را حداقل 14 تا 21 روز قبل هرگونه مراسم خاص یا مراسم عکاسی انجام دهید؛ زیرا احتمال دارد بعد از تزریق لب‌هایتان کبود و متورم شوند.


چه مراقبت‌هایی بعد از تزریق نیاز است؟
طی ۸ ساعت اولیه بعد از تزریق ژل بهتر است که از لمس ناحیه پرهیز کنید. بعد از این زمان، می توانید صورت خود را با صابون بشویید. همچنین تا زمانی که تورم کاهش پیدا نکرده است،  از تماس با گرمای شدید خودداری کنید.


چند وقت یک بار باید تزریق لب را انجام دهم؟
بعضی از افراد تمایل دارند 3 تا 6 ماه بعد از تزریق اولیه، جلسات تزریق دیگری داشته‌باشند.


اگر دیگر تزریق نکنم، حجم لب‌هایم کم می‌شود؟
خیر. لب‌های شما زمانی به حالت اولیه لب‌های خودتان برمی‌گردد که مواد فیلر از آن‌ها خارج شود.

چنانچه در رابطه با تزریق ژل لب به مشاوره ی بیشتری نیاز دارید می توانید پس از ورود به وب سایت کلینیک دکتر گیتا مجید زاده بر روی مشاوره آنلاین کلیک کنید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------