X

اخبار پزشکی


قلب,اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی

دستگاهی که از مرگ ناگهانی قلب جلوگیری می کند

گروهی از محققان روسیه دستگاهی ابداع کرده اند که از مرگ ناگهانی قلب جلوگیری می کند. این دستگاه که در خانه نیز استفاده می شود…

چگونه به صورت دائمی و بدون جراحی لیفت بینی انجام دهیم؟لیفت بینی,لیفت بینی بدون جراحی,لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ

 

آشنایی با روش لیفت بینی دائمی

بینی قسمت مرکزی صورت است و امروزه جراحی زیبایی بینی جزو پنج جراحی متداول است که در دنیا انجام می شود. با اینکه رینوپلاستی برای تغییر شکل بینی یک استاندارد طلایی است و نتایج طولانی مدت ارائه می دهد اما ممکن است برای همه مناسب نباشد و همه افراد نمی توانند کاندید جراحی باشند.

 

علاوه بر اینها اغلب اوقات هزینه و عوارض پس از عمل و عدم رضایت از نتایج می تواند عامل بازدارنده برای بیماران باشد که رینوپلاستی را انجام ندهند و به سمت روش های فرم دهی بینی بدون عمل جراحی روی آورند تا به این ترتیب ترس و اضطراب آنها کمتر شود. امروزه با پیشرفت فناوری پزشکی عمل بینی دیگر به معنای انجام عمل جراحی نیست. یکی از جدیدترین روش ها لیفت بینی دائمی است و گزینه ای است که برای بسیاری از بیماران می تواند رضایت بخش و مناسب باشد. 

 

روش لیفت بینی دائمی چیست؟

 لیفت بینی با نخ یا لیفت با نخ بینی روشی است غیر جراحی و غیر تهاجمی که در آن از نخ های قابل جذب  برای بالا بردن بینی و اصلاح ناهمواری بینی استفاده می شود‌ .این نخ ها از جنس پلی دیوکسانون (PDO) ساخته می شوند که صددرصد از نظر زیستی سازگار با بدن انسان هستند.  اطلاعات روش لیفت با نخ https://armanelahie.com/%d9%84%db%8c%d9%81%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d9%86%d8%ae-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/ 

در لینک قبل گفته  شده است. بسیاری از افراد بینی کوتاه قد و یا افتاده و کوچک دارند که لیفت بینی دائمی بدون جراحی مشکل آنها را برطرف می‌کند. نخ های PDO به صورت افقی در پل بینی قرار می‌گیرند که به شکل گیری بینی و فرم دهی مطلوب کمک می‌کند. 

 

لیفت بینی,لیفت بینی بدون جراحی,لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ

 

نتایج درمان لیفت بینی دائمی چقدر طول میکشد؟

نخ های تعبیه شده پس از ۶ الی ۸ ماه به طور کامل حل می‌شوند و جذب بدن می‌شوند با این حال بینی ۸ تا ۱۲ ماه دیگر می تواند در وضعیت بلند شده خود باقی بماند. با تکرار درمانها ‌روش لیفت با نخ به یک روش دائمی تبدیل می‌شود و حدود ۹ تا ۱۲ ماه پس از درمان اولیه باید درمان تکرار شود و به این ترتیب می توانید انتظار نتایج طولانی تری را داشته باشید.

 

مکانیسم عملکرد این نخ های لیفت به این صورت است که تولید کلاژن در بینی را تحریک می کنند و به این ترتیب نتایج آنها به صورت دائمی باقی خواهد ماند. 

 

در مقایسه با روش تزریق فیلر که به روش فرم دهی بینی در ده دقیقه  نیز معروف است، لیفت بینی دائمی ساده تر است با این حال عوامل متعددی وجود دارد که تعیین می کند از کدام روش استفاده کنید و پزشک بعد از ارزیابی فرم بینی روش مناسب را برای شما توصیه می کند. 

 

می‌توانید از پزشک تقاضا کنید که تصاویر قبل و بعد از عمل بیمارانی که لیفت با نخ انجام داده اند را ببینید تا بتوانید پیش‌بینی کی از نتایج عمل داشته باشید. 

 

بعضی از پزشکان از نخ‌های کوتاه و صاف استفاده می کنند. که باعث نتایج ضعیف می شود زیرا این نخ ها صاف هستند، اما نخهای ضخیم‌تر که دندانه دار نیز هستند برای بلند کردن بینی موثرتر عمل می کنند .با اینحال نخ های ضخیم‌تر ممکن است باعث ایجاد جای زخم و آسیب دائمی در بینی شوند . متخصصی که تعداد بسیار زیادی لیفت بینی دائمی با نخ انجام داده می تواند نتیجه عالی را تضمین کند برای تعیین دقیق نخ های مورد نیاز جهت دستیابی به نتایج مطلوب تجربه پزشک بسیار مهم است. 

 

مزایای روش لیفت بینی دائمی

مزایای این روش شامل موارد زیر است:

بالا بردن نوک بینی

روش کم تهاجمی با عوارض جانبی جزئی

بهبود خط بینی

کاهش عرض بینی

پل بینی باریک تر

بهبود ظاهر بینی

اصلاح بینی هایی که از مرکز به سمت اطراف منحرف شدند

 

لیفت بینی,لیفت بینی بدون جراحی,لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ

 

آیا با روش لیفت بینی دائمی احتمال کوری وجود دارد

به دلیل اینکه در این روش از یک کانون بلانت (blunt cannula ) برای دستیابی به ارتفاع مطلوب استفاده می شود. خطر کوری ناشی از لیفت بینی با نخ یا لیفت با نخ بینی وجود ندارد کانول ها احتمال آسیب به شریان  و ورید را بسیار کاهش می‌دهند.  

 

چگونه ابرو خود را بالا بکشیم؟

با روش لیفت ابرو به راحتی میتوانید ابرو خود را فرم دهید. اطلاعات کامل لیفت ابرو https://armanelahie.com/%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-%DA%A9%D8%B4%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D9%88/ در لینک قبل گفته شده است و یا میتوانید با مشاورین کلینیک تخصصی زیبایی آرمان الهیه تماس حاصل فرمایید.

 

اما در مورد روش تزریق فیلر برای تغییر شکل بینی نمی‌توان با اطمینان کامل گفت که منجر به عوارض عروق چشم نمی شوند. زیرا پزشکان در حین تزریق فیلر بینی بسیار محتاط عمل می‌کنند تا عوارض عروقی مانند نیروز پوست و کوری ایجاد نشود. بعضی از پزشکان ترجیح می دهند که روش لیفت با نخ را با تزریق فیلر یا ژل ترکیب کنند تا به این ترتیب بیمار بتواند نتایج مطلوب‌تری را به دست آورد و از مزایای هر دو روش برای ماندگاری بیشتر نتایج بهره مند شود. 

 

نحوه انجام روش لیفت بینی دائمی

نحوه انجام این روش به این صورت است که ابتدا به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بینی با پماد بی حس کننده پوشانده شده تا بی حسی ایجاد گردد. همچنین مواد بی حس کننده به پل بینی و نوک بینی تزریق میشود به این ترتیب درمان راحت و بدون درد است.  نخ‌های ریز در امتداد پل بینی قرار داده می‌شوند تا یک برآمدگی را ایجاد کنند نخ ها زیر پست قرار می‌گیرند تا پل بینی و نوک آن بالا برود این کار از طریق تحریک تشکیل کلاژن انجام می شود .به طور کلی عمل حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد. تعداد نخ های مورد استفاده بسته به هر فرد متفاوت است و نتایج عمل بلافاصله قابل مشاهده هستند. 

 

بینی در روش لیفت بینی دائمی چقدر بلند شود؟

لیفت بینی اگر به صورت مداوم تکرار شود می توانید انتظار نتایج ماندگاری داشته باشید و با تحریک تولید کلاژن بیشتر مقدار تغییرات بیشتری در طول زمان به دست می آید. 

 

عوارض لیفت بینی با نخ چیست؟

عوارض شامل تورم و ایجاد زخم برای چند روز پس از عمل 

بروز عفونت در صورتی که روش لیفت با نخ به درستی انجام نشود 

نقاط جایگذاری نخ ها در صورتی که پزشک تجربه کافی نداشته باشد ممکن است جای زخم باقی بگذارد

اگر نخ ها به درستی جایگزین نشوند ممکن است از جای خود حرکت کرده  و یا خارج شوند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------