هر قلبی با ارزش است و ضربان آن دوست داشتنیبیماری مادر زادی قلب,بیمارستان بین‌المللی آجی بادم
 
سالانه بیش از یک میلیون نوزاد مبتلا به یک بیماری مادر زادی قلب متولد می شوند. در این مقاله بیمارستان آجی بادم در مورد این بیماری ها بیشتر توضیح خواهد داد.

دومین کنفرانس آجی بادم در روز قلب
در 23 نوامبر سال جاری ، گروه سلامت آجی بادم یک رویداد یک روزه را در بیمارستان آجی بادم شعبه آلتونی زاده در استانبول برگزار نمود، این رویداد به پیوند شریان های اصلی از نوزادی به نوزاد دیگر اختصاص داشت.


این رویداد اطلاعات خارق العاده ای را برای درمان بیماری های قلب و عروق در کودکان را به همراه داشت و این فرصت را برای متخصصین و پزشکان فراهم نمود تا ایده های خود را با یک دیگر به اشتراک بگذارند.


تمامی شرکت کنندگان این رویداد می توانستند از امکاناتی که گروه آجی بادم برای آن ها فراهم نموده بود استفاده کنند.


بیمارستان آجی بادم شعبه آلتونی زاده دارای ۹۸ هزار متر مربع بنا و ظرفیت ۳۵۰ تخت که علاوه بر آن ۷۵ تخت در قسمت ICU تعبیه شده است. این بیمارستان دارای ۱۸ اتاق جراحی باز است که آن را به یک مرکز درمانی فوق العاده مبدل نموده است.


بیمارستان آجی بادم با داشتن فن آوری های فوق پیشرفته پزشکی، زیرساخت های فنی، متخصصان حرفه ای و رویکرد منظم خود، کلیه خدمات جراحی از حمله جراحی رباتیک و همچنین جراحی مغز و اعصاب را نیز ارایه می دهد.

راهکار ها
در این رویداد جلسات تعاملی میان اساتید پزشکی مصر، بحرین و گروه آجی بادم برگزار گردید و همه جوانب پیوند و انتقال شریان های اصلی بررسی شد تا بتوان راه های پیش گیری و عمل جراحی مورد نیاز و عوارض آن بررسی شود

بخش قلب و عروق بیمارستان آجی بادم
آن چه که مرکز درمانی آجی بادم را متمایز می کند، متخصصان این بیمارستان هستند که با رویکرد های چند رشته ای خدمات ویژه ای را در درمان بیماری های قلبی و عروقی کودکان ارائه می دهند. تیم پزشکی آجی بادم متشکل متخصصین بیهوشی کودکان، متخصصین جراهی قلب و ICU است. در این مرکز تخصصی کلیه خدمات تخصصی تصویربرداری قلب (MRI / CT) انجام می شود تا پزشکلن با اطمینان خاطر بیشتری روند درمان را انجام دهند.


کلیه بیماران مراجعه کننده در ۳۰ سال اخیر ۱۵۰۰۰ نفر بوده اند، که ۹۵٪ آن ها بهبود یافته اند. از این تعداد مراجعین ۵۰۰۰ نفر آن ها از کشور هایی نظیر عراق، مصر، الجزایر، ایران، لیبی و سایر کشور های دیگر بوده اند.


یکی دیگر از مزایای مرکز درمانی آجی بادم درمان تک مرجله ای است که برای بیماران خارج از ترکیه گزینه ی مناسبی خواهد بود.


همچنبن انجام خدمات مراقبت های ویژه از بیمار با تمرکز دقیق و مداوم بر وضعیت بالینی و ایمنی بدن او، روند درمان را سریع تر می کند.


 بنابراین کودکانی که تحت عمل جراحی قرار می گیرند در بخش مراقبت های ویژه بستری می شوند. این بخش مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا بوده و متخصصین و پرستاران مجرب در آن مشغول به کار اند.

درمان در ترکیه
همه ساله بیش از ۶۰۰ بیمار از نقاط مختلف دنیا که مبتلا بیماری های مادرزادی قلب و عروق هستند برای پیگیری روند درمان خود به کشور ترکیه سفر می کنند. گروه بهداشت آجی بادم یکی از قوی ترین مراکز درمانی در این کشور است. روند درمان در این مرکز، کلیه بیماری های قلبی-عروقی را پوشش داده و به عنوان برترین مجموعه در درمان بیماری های قلب و عروق شناخته می شود.


کادر پزشکی آجی بادم با استحدام پزشکان خارجی و ملی باتجربه و حرفه ای، کلیه خدمات درمان بیماری های قلب و عروق را با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا ارائه می دهد.

نارسایی های قلبی عموما در ۹۰٪ کودکان قابل درمان هستند. اما این امر نیازمند تکنولوژی و امکانات پیشرفته ای خواهد بود. علاوه بر این سرعت درمان هم باید مد نظر قرار داد، چرا که در یک سوم نوزادان مبتلا به بیماری CHD، روند درمان باید در ۳۰ روز ابتدایی زندگی بیمار شروع شود.

مشاوره با تیم آجی بادم
بیمارستان بین‌المللی آجی بادم با بیش از ۲۵ شعبه در سراسر ترکیه، تمامی‌ خدمات پزشکی را به بیمارانی ارائه می‌دهد که قصد دارند به این کشور سفر کنند. برای اطلاع از خدمات بیمارستان ACIBADEM با مشاوران این مرکز در ارتباط باشید. آن‌ها به فارسی پاسخ‌گوی شما خواهند بود.


راه‌های ارتباطی
ایمیل: KDAF@acibadem.com
تلگرام: @acibadem_iran
واتساپ : ۹۰۵۴۲۷۸۴۹۳۱۳+

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------