اخبار پزشکی


اخبار,اخبار پزشکی,کاهش درد ناشی از پارکینسون با تحریک الکتریکی نخاع

کاهش درد ناشی از پارکینسون با تحریک الکتریکی نخاع

پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدیدی دریافتند که شاید تحریک الکتریکی مغز بتواند دردهای ناشی از بیماری پارکینسون را کاهش دهد. به…


آزمایش و خدمات پزشکی در منزل با اپلیکیشن پالسی نوآزمایش خون در منزل,خدمات پزشکی در منزل

انواع خدمات پزشکی در منزل

با خدمات پالسی نو بیشتر آشنا شوید

سامانه هوشمند پالسی نو با فراهم سازی بستری کامل و پیشرفته در پی آن است که فرد بیمار بتواند بهترین، راحت ترین و ارزان ترین خدمات پزشکی مورد نیاز خود را پیدا کرده و دغدغه ای جز خود بیماری نداشته باشد.

 

در مواقعی که خودتان یا دیگر اعضای خانواده دچار بیماری می شوند، در این شرایط برای رفع این مشکل چه اقدامی انجام می دهید؟

از کجا و چگونه باید خدمات پزشکی را دریافت کنم؟

سریعترین راه های ممکن چیست؟

 

آزمایش خون در منزل.

با روش آزمایش خون در منزل دیگر نیازی نیست که برای انجام یک آزمایش ساده ساعت ها در آزمایشگاه ها باشید و برخی از مراجعه کنندگان مجبور هستند که این کار را چندین بار در سال انجام دهند که شرایط آزمایشگاه ها می تواند بسیار دشوار باشد.

 

اگر سالمندی در منزل دارید و یا بیماران خواص و ناتوان که از منزل خارج کردن بیمار کار بسیار سختی می باشد آزمایش خون در منزل راحتترین و سریعتترین راه برای شماست.

 

چگونه میتوان از این خدمات آزمایش درمنزل پالسی نو استفاده کنید؟

 

پس از نصب اپلیکیشن وارد قسمت ازمایشگاه شوید و با تکمیل فرم ساده (ارسال عکس از تصویر نسخه پزشک ) و یا انتخاب نوع چکاپ، سریعا در خواست خود را ثبت و آزمایشگاه را در منزل داشته باشید.

مزایای آزمایش در منزل

1. سرعت انجام آزمایش

با این کار شما در منزل خود می توانید در کمترین زمان ممکن می توان آزمایش خود را انجام دهید.

 

2. سرعت جواب دهی آزمایش

پس از انجام آزمایش برای تحویل جواب آن دیگر نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد و می توانید به صورت آنلاین از جواب خود باخبر شوید.

 

3. ثبت آسان آزمایش در منزل

بدون نگرانی می توانید این کار را در منزل شخصی یا محل کار خود انجام دهید.

 

4. صرف زمان کمتر

با این کار می توانید از هدر رفتن زمان در آزمایشگاه و یا ترافیک شهری جلوگیری کنید. برخی از افراد ممکن است برای رفتن به آزمایشگاه مسافت زیادی را طی کنند که با وجود مسافت رفت و برگشت و ترافیک شهر تهران این کار ممکن است زمان زیادی ببرد.

 

5. صرف هزینه های کمتر

تمام هزینه های شما از جمله هزینه رفت و برگشت به آزمایشگاه، هزینه ویزیت و … کاهش پیدا می کند. درضمن شما بابت انتخاب سرویس ازمایش در منزل، نیازی به هزینه بیشتر ندارید و این خدماتی نوین از مجموعه پالسی نو است. 

حتی اگر شما دفترچه بیمه داشته باشید، هزینه ازمایش برحسب تعرفه بیمه شما محاسبه میشود.

 

6. دقت بیشتر در آزمایشات

 به دلیل آزاد بودن زمان، متخصصان به راحتی و با دقت بالاتری می توانند این کار را انجام دهند. ممکن است برخی از افراد با محیط آزمایشگاه راحت نباشند و دچار استرس و اضطراب شوند و ممکن است در نتیجه آزمایش آن ها تاثیرگذار باشد. اما با این روش دیگر نگرانی وجود ندارد.

 

آزمایش خون در منزل,خدمات پزشکی در منزل

 

چه آزمایش هایی را می توان در منزل انجام داد؟

با ارائه خدمات آزمایش در منزل می توان اکثر آزمایش هایی که به دستگاه نیاز ندارند را انجام داد و انجام برخی از آزمایش هایی که نیازمند دستگاه های پزشکی می باشند در منزل مقدور نمی باشد.

 

اما آزمایش هایی مانند آزمایش خون، آزمایش بارداری، آزمایش های هورمونی، آزمایش تیروئید، آزمایش های ایمونولوژی، آزمایش های سرولوژی، آزمایش قند خون، آزمایش چکاپ، آزمایش ادرار و برخی دیگر از آزمایش هایی که نیازمند دستگاه های پزشکی نمی باشد، می توان در منزل انجام داد.

 

توجه داشته باشید که برای انجام برخی از آزمایش ها باید قبل از آن اقداماتی مانند ناشتا بودن، رژیم غذایی، خوردن و یا نخوردن برخی از داروها و … را انجام دهید و جهت اطلاعات بیشتر حتما با پشتیبانی پالسی نو تماس بگیرید.

 

یک از خدمات کاملا ویژه ما در آزمایش خون در منزل تست سریع کرونا در منزل می باشد.

 

تست کرونا در منزل

آزمایش کرونا در منزل یکی از پرطرفدارترین موضوعاتی است که مردم به دنبال آن هستند. اگر شما هم خواهان تست سریع کرونا هستید، این مطلب را تا انتها از دست ندهید.

 

در حال حاضر اگر خواهان انجام تست سریع کرونا هستید، یکی از آزمایش‌های PCR، آنتی ژن و آنتی بادی انتخاب شما و پزشکتان هستند. برای انجام آنها هم، استفاده از خدمات آزمایش کرونا در منزل پالسی نو بهترین انتخاب‌ها برای خارج نشدن از منزل است.

 

قابل ذکر است به ایتمی به عنوان تست کرونا در منزل در اپلیکیشن قرار ندارد و باید شما کاربران عزیز جهت سفارش تست از شماره های پشتیبانی ما استفاده کنید. شماره های تماس 26856243 و یا شماره 09107500967 که بصورت 24 ساعته اماده پاسخگویی به شما هستند. بعد از سفارش شما میتوانید همان لحطه از مقدار تعرفه و قیمت انجام ازمایش تست کرونا هم مطلع شوید.

 

تست سریع کرونا معمولا به یکی از انواع آزمایش‌هایی که تست PCR   و آنتی ژن، تست آنتی بادی می باشد به اینجا ختم نمی شود، چرا که در بهترین حالت باید حداقل 72  ساعت منتظر جواب آزمایشتان باشید.  این روزها در سرتاسر دنیا، محققان در حال آزمایش و انجام تحقیقات لازم برای پیدا کردن درمان و تست سریع کرونا هستند؛ تا در کوتاهترین زمان ابتلای فرد شفاف شود و اقدامات درمانی صورت گیرد. 

 

آزمایش کرونا در منزل و تست سریع کرونا پالسی نو، این امکان را فراهم کرده‌است تا بدون مراجعه به بیمارستان و آزمایشگاه ها، در محل زندگی و یا کارتان از شما نمونه برداری صورت بگیرد. ابتدا سامانه پالسی نو را  از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن نصب و اقدام به ثبت مشخصاتتان می‌کنید. پس از بررسی‌های لازم، متخصصان با سرعت با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌ها لازم را جهت مراجعه حضوری انجام می‌دهند.

 

خوب است بدانید این نمونه برداری در محل، با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و جهت تشخیص مورد بررسی قرار می‌گیرد. فرقی نمی‌کند که تست شما از نوع PCR، آنتی ژن و یا آنتی بادی باشد. در هر صورت در خانه و یا محل کار قابل انجام است.

 

آزمایش خون در منزل,خدمات پزشکی در منزل

خدمات پزشکی در منزل

 

رادیولوژی در منزل

از رادیولوژی در تشخیص بسیاری از مشکلاتی که برای بدن انسان به وجود می آید استفاده می شود، رادیولوژی می تواند اختلالات مختلفی را تشخیص دهد از جمله موارد زیر:

• عکس از ریه که در واقع شناسنامه سلامت فرد است

• عکس از لگن و اندام های های تحتانی

• لغزش مهره کمر یا ستون فقرات مانند اسپیدیلولیستزیس

• تشخیص شکستگی ها که یکی از بهترین روش های تشخیصی است

• آسیب شناسی هایی که باعث بروز کمردرد می شوند به جز امکان تشخیص آسیب شناسی مکانیکی ستون فقرات

• بررسی تغییرات پس از عمل جراحی

 

رادیولوژی در منزل، یکی از خدمات تخصصی پزشکی در منزل است که هرروز بر میزان تقاضای آن افزوده می شود. رادیولوژی در منزل به این معنا است که دیگر نیازی نیست بیمار در بیمارستان یا در کلینیک های عکس برداری حضوریابد و کل فرآیند رادیولوژی  توسط متخصصین، در منزل بیمار انجام می شود.

 

به طور خلاصه در فرآیند رادیولوژی در منزل، کارشناس رادیولوژِی به خانه شما مراجعه کرده، تجهیزات عکس برداری را آماده می کند، عملیات رادیوگرافی را طبق دستورات پزشکی، انجام داده و پس از اتمام کار در کمتر از 12 ساعت تصاویر را چاپ شده به شما تحویل میدهند.

 

 شما می توانید جهت اطلاع از هزینه های رادیولوژی در منزل اپلیکیشن پالسی نو را از گول پلی و یا کافه بازار و یا مایکت نصب کنید و یا میتوانید به سایت پالسی نو به مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید. سامانه پالسی نو تمامی خدمات در منزل را به صورت یک جا ارائه می دهد و با توجه به نیاز خود می توانید از امکانات آن استفاده نمایید.

 

آزمایش خون در منزل,خدمات پزشکی در منزل

انجام آزمایش خون در منزل

 

خدمات پزشکی در منزل به منظور کمک و یاری رساندن به افراد بیمار و یا افرادی که ترجیح میدهند در محیط امن خانه بمانند استفاده میگردد. خدمات پزشکی و مراقبت در منزل مزایای بسیاری دارد و یکی از مهم ترین آن این است که به جای بیمارستان و یا مراکز درمانی ( که این روزها بخاطر شیوع ویروس کرونا) در منزل خود بمانید و به راحتی از امکانات پزشکی بهره مند شوید.

 

خدمات پزشکی در منزل برای بیمارانی که کم توان هستند و یا بیمارانی که دوران نقاهت پس از عمل جراحی را طی میکند بسیار حائز اهمیت است. 

 

این خدمات از لحاظ هزینه با مراکز بیمارستانی و یا درمانگاهی تفاوت زیادی ندارد مگر در موارد خاص مثل درخواست ویزیت پزشکان متخصص در منزل که قیمت های تعرفه افزایش خواهند داشت. خدمات مراقبت در منزل جهت کارهای مختلفی ارائه می شود که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 

انواع خدمات پزشکی در منزل

1. پرستاری و مراقبت های درمانی

2. تعویض زخم و زخم بستر

3. تزریقات و سونداژ در منزل

4. آزمایش در منزل

5. تست کرونا در منزل

6. ویزیت پزشک در منزل

7. ویزیت انواع متخصص در منزل

8. ICU – CCU در منزل

9. چکاب ازمایش و سلامتی در منزل

10. اجاره دستگاه های پزشکی در منزل(مانیتور- ونتیلاتور- اکسیژن و…)

و …

 

همه و همه در پالسی نو

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات مراقبت در منزل و پاسخ سوالات خود می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند..

 

شماره های تماس: 26856243

09107500967 (پشتیبانی 24 ساعته)

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------