خدمات مسافرتی و گردشگری,آژانس مسافرتیX

بیش از نیمی از فوتی‌های روزانه کرونا مربوط به تهران است/ رکوردی جدید در تاریخ مرگ‌های کرونایی البرز اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی, کرونا
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران خاطرنشان کرد:بیش از نیمی از فوتی های روزانه کرونا مربوط به تهران است. 

 به گزارش ایسنا، رضا کرمی محمدی در جلسه دوره ای شورای هماهنگی دبیران ستادهای مدیریت بحران مناطق شهر تهران که به صورت آنلاین برپا شد با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت:همه باید کرونا را جدی بگیریم، به دلیل آن که جدی تلقی نکردن این بیماری بزودی باعث تبدیل شدن آن به یک فاجعه بین المللی خواهد شد و این مسئله بعید و دور از ذهن نیست.

 

کرمی محمدی با بیان اینکه نسبت تعداد فوتی ها به مبتلایان در کشور ما در مقایسه با سایر نقاط جهان بیشتر است، گفت:درحال حاضر بیش از نیمی از تعداد فوتی های روزانه کرونا در کشور مربوط به تهران است.

 

وی افزود :متأسفانه درحالی که طی نزدیک به هشت ماه ۳۳هزار نفر از هموطنانمان را به علت ابتلا به کرونا از دست دادیم که در جریان جنگ تحمیلی سالانه حدود ۳۰ هزار نفر از رزمندگان و هموطنان ما به شهادت می رسیدند.

 

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه لازم است، ستادهای مقابله با کرونا در مناطق فعال تر باشند، گفت:ستادها ملزم به رعایت و اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و نیز شهرداری تهران هستند.

 

رکوردی جدید در تاریخ مرگ‌های کرونایی البرز

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۷بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۱۶۴۰ نفر رسیده است. 

 اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی, کرونا

 

محمد فتحی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرزدر گفت و گو با باشگاه خبرنگاران،با بیان این که طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۷بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۱۶۴۰ نفر رسیده است، گفت: در این مدت۱۲۷ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز افزود: مجموع کل موارد بستری شامل قطعی، محتمل و مشکوک، از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز به ۲۱ هزار و ۷۸۲ نفر رسیده است.

 

فتحی با بیان این که در حال حاضر تعداد ۸۴۹ نفر شامل موارد قطعی، محتمل و مشکوک، در مراکز درمانی بستری هستند، گفت: از این تعداد، ابتلای ۴۵۵ نفر به بیماری کووید ۱۹، تا این تاریخ قطعی شده است.

 

او افزود: خوشبختانه از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۹ هزار و ۲۷۷ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------