اخبار پزشکی

وبا,اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی

ابتلای ۳۷ نفر در کشور به وبا

مریم مسعودی فر سرپرست اداره بیماری‌های منتقله از آب و غذای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۳۷ نفر در کشور به بیماری…

آشنایی با انواع مدل های ژل لب و مزایای هر کداممدل های ژل لب,انواع مدل های ژل لب,آشنایی با مدل های ژل لب

آشنایی با انواع مدل های ژل لب و مزایای آن ها

 

تزریق ژل به لب ها یکی از رایج ترین روش های زیبایی است که توسط افراد مختلف در بازه های سنی متفاوت انجام می شود. بسته به مدلی که برای تزریق استفاده می شود، نتایج متفاوتی بدست خواهد آمد. بنابراین یکی از نکات مهم در رابطه با ژل لب، شناخت مدل های تزریق ژل است. از این رو در این مطلب می خواهیم به موضوع انواع مدل های تزریق ژل لب بپردازیم و از شما می خواهیم که تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

 

تزریق ژل لب چیست ؟

افراد زیادی تمایل به تزریق ژل لب دارند؛ برخی از زیباجویان، به دلیل افزایش سن با از دست دادن حجم لب ها روبرو هستند و از این رو تمایل دارند که حجم لب های خود را به حالت جوانی برگردانند و برخی از زیباجویان نیز با آنکه در سنین جوانی هستند، تمایل به داشتن لب هایی پرحجم و برجسته، آنها را به سمت تزریق ژل لب سوق می دهد. برخی نیز از فرم فعلی لب های خود راضی نیستند و تمایل دارند بین لب های بالا و پایین خود تناسب برقرار کنند.

 

ژل لب نوع خالصی از اسید هیالورونیک (HA) است. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن یافت می شود. مزیت استفاده از اسید هیالورونیک این است که باعث جذب آب بسیار بیشتری نسبت به وزن خود می شود و در نتیجه ظاهر طبیعی تری در لب ها ایجاد می کند. با افزایش سن، اسید هیالورونیک طبیعی به تدریج کاهش می یابد و در نتیجه توانایی اتصال آن با آب نیز کم می شود. به همین دلیل لب های ما با افزایش سن نازک تر به نظر می رسند.

 

در هنگام تزریق ژل لب طبیعی به نکات بسیاری باید توجه کرد که از جمله آنها نوع و برند ژل لب، میزان مورد نیاز برای تزریق، نیاز به جلسات ترمیمی و مدل های تزریق ژل لب است. پزشک با دید هنری که نسبت به فرم و تناسب لب ها دارد، می تواند با در نظر گرفتن سلایق شما، بهترین مدل ژل لب را برایتان به ارمغان بیاورد.

 

در واقع این محل و نحوه تزریق ژل هاست که باعث ایجاد اشکال مختلفی در لب ها می شود. از آنجایی که لب افراد با یکدیگر متفاوت است، بنابراین دستیابی به یک ماکت دقیق از شکل لب شخص دیگر بسیار دشوار است و از همین رو، شما باید شکل لب مناسب خود را بیابید و انتظارات معقولی از نتایج تزریق ژل لب داشته باشید. در ادامه این مقاله به بررسی انواع مدل های ژل لب می پردازیم.

 

مزایای انواع مدل های ژل لب,ژل لب طبیعی,تزریق ژل لب چیست

تزریق ژل لب روسی

 

مدل های تزریق ژل لب

آگاهی درخصوص مدل های تزریق ژل لب، باعث می شود زمانی که در جلسه مشاوره با پزشک در مورد مدل مناسب خود صحبت می کنید، بهتر بتوانید تصمیم گیری نمایید. برخی از مدل های رایج تزریق ژل لب عبارتند از:

 

مدل قلبی : لب های قلبی شکل بسیار زیبا و زنانه هستند و در بین افراد طرفداران بسیاری دارند و تزریق ژل با مدل قلبی، باعث برجسته شدن و خوش فرم شدن لب ها می شود. این درمان ویژه خانم های جوانی است که صورت آنها بیضی شکل است و باعث ایجاد ظاهری طبیعی و لبخندی زیبا در آنها می شود.

 

مدل روسی : ژل لب مدل روسی از شکل لب اغلب خانم های روس الهام گرفته شده است. در این مدل، تزریق ژل بیشتر در ناحیه ی V شکل و کشیدگی و تیزی حاشیه لب ها انجام می گیرد. این روش به جای اضافه کردن حجم بیش از حد به لب، آنها را بالا می برد. در این مدل، لب های شما ظاهر صاف تری دارند و به اندازه مدل قلبی برجسته نیستند.

 

تزریق ژل در این روش، به صورت عمودی از پایه لب شروع می شود و به سمت حاشیه لب می رود. این تکنیک به طور متوسط 30 تا 45 دقیقه زمان می برد. ماندگاری فیلر لب هیالورونیک اسید شما به طور معمول ۱۲-۱۸ ماه طول می کشد و هر ۶-۹ ماه یک درمان ترمیمی مورد نیاز است.

 

مدل عروسکی : این مدل همانطور که از اسم آن مشخص است، باعث می شود لب های شما به فرم عروسکی در بیاید. در این مدل، لب پایین حجیم تر از لب بالا می شود. همچنین قسمت V شکل لب بالا نیز تقویت می شود. مدل عروسکی تا حدودی به پوشیده شدن لثه ها هنگام خندیدن (گامی اسمیل) هم کمک می کند. ژل لب عروسکی باعث می شود چهره شما جذاب تر و جوان تر از قبل به نظر برسد.

 

مدل کمان : در تزریق ژل لب با مدل کمانی، تمرکز اصلی بر روی لب بالایی می باشد که به کمان شباهت دارد. برای کسانی که می خواهند تزریق ژل لب بسیار طبیعی به نظر بیاید، انتخاب حالت کمانی بسیار مناسب و معقولانه است.

 

مدل صدفی : در تزریق ژل لب با مدل صدفی، تمرکز بیشتر بر روی لب پایین است و از این نظر، برخلاف حالت کمانی می باشد. حجم لب پایین به شکل دو قطره اشک در مرکز لب اضافه می شود. این کار باعث می شود که شکل اولیه لب پایینی که به صدف شباهت دارد نمایان تر شود. شکل صدفی لب پایین را می توان با مدل های دیگر برای لب بالا ترکیب کرد و یک فرم جدید و منحصر بفرد بدست آورد.

 

روش سه دکمه ای : در روش سه دکمه ای، ناحیه میانی لب بالا و دو قسمت راست و چپ لب پایین بیشتر از نقاط دیگر با ژل حجیم می شوند. به این ترتیب حالتی خوشایند  به لب ها داده می شود. یعنی لب‌ها علاوه بر حجیم شدن، یک شکل جدید و منحصر بفرد به خود می‌گیرند.

 

مدل هالیوودی : در مدل هالیوودی تزریق ژل به لب، از فرم لب ها در فیلم های سینمایی و سریال های تلوزیونی هالیوود استفاده می شود. در مدل هالیوودی لب بالا و لب پایین را تقریباً به مقدار مساوی تحت تاثیر قرار می دهند.

 

مدل طبیعی یا کلاسیک : در تزریق ژل لب مدل کلاسیک یا طبیعی هدف بازیابی شکل طبیعی لب ها است. تصحیح شکل طبیعی لب، افزایش حجم لب بالا یا پایین و خوش فرم کردن لب از جمله اقداماتی هست که در این مدل انجام می گیرد.

 

مدل قلوه ای : در مدل قلوه ای تزریق ژل لب، مقدار مشخصی از ژل به تمام قسمت های لب تزریق می شود. لب ها پس از تزریق تا حد زیادی برجسته و حجیم به نظر می آیند. با توجه به حجیم شدن لب در این روش، کسانی که می خواهند این نوع مدل را انجام دهند باید صورتی گرد داشته باشند. همچنین برای افرادی که چشم هایی ریز دارند و اجزای صورتشان متراکم است این روش به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود.

 

تزریق ژل لب روسی,مدل های تزریق ژل لب,تزریق ژل لب مدل قلبی

اینفوگرافی انواع مدل تزریق ژل به لب ها

 

نکات مهم در جلسه مشاوره پیش از تزریق ژل به لب ها

سه نکته مهم وجود دارد که درصورت رعایت آنها می توانید در جلسه مشاوره، نظرات خود را به صورت شفاف و درست به پزشک خود انتقال دهید.

 

• شناخت آناتومی لب : قبل از ملاقات با پزشک، کمی در مورد آناتومی لب خود بیاموزید تا به شما در توصیف قسمت های خاص لب خود که می‌خواهید تغییر دهید، کمک کند. به این ترتیب می توانید تصمیم دقیق تری در خصوص شکل نهایی لب خود بگیرید.

 

• به همراه داشتن عکس : اگر هدف شما این است که مانند دوران جوانی خود به نظر برسید، عکسی از جوانی خود را با خودتان بیاورید. به این ترتیب می توانید شکل لب های خود را بازیابی کنید. همچنین اگر هدفتان تغییر فرم و حجم لب هاست، تصویری از لب مورد نظر را به همراه خود داشته باشید.

 

• اهداف واقع بینانه داشته باشید : هدف از تزریق ژل به لب ها این است که با حفظ ساختار طبیعی لب ها، حجم و فرم دلخواه را به آن اضافه کنیم. با پزشک خود در مورد نسبت های ایده آل لب صحبت کنید تا از آنچه به عنوان "نسبت طلایی" شناخته می شود پیروی کنید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------