۱۲ عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ مشخص شدند (+ اسامی)اخبار,اخبار سیاسی,کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸

برخی از کمیسیون‌های تخصصی مجلس اعضای خود برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه را معرفی کردند.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز (سه‌شنبه 4دی) بودجه سال 98 کل کشور را به مجلس ارائه کرد.

 

طبق آیین‌نامه داخلی مجلس نمایندگان 10 روز فرصت دارند تا نظرات خود را به کمیسیون‌های تخصصی پارلمان درباره بودجه سال 98 ارائه کنند.

 

پس از پیشنهادات نمایندگان کمیسیون تلفیق بودجه نیز 15 روز فرصت دارد این لایحه را بررسی کند البته این زمان کمیسیون تا 15 روز دیگر قابل تمدید است.

 

پس از بررسی کمیسیون تلفیق بودجه نیز نمایندگان 10 روز فرصت خواهند داشت تا نظرات خود را در این زمینه به مجلس ارائه کنند.

 

تاکنون  ابوالفضل حسن بیگی نماینده دامغان، اردشیر نوریان نماینده شهر کرد و شهروز برزگر نماینده سلماس از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و همچنین حیدر علی عابدی نماینده اصفهان، احمد همتی نماینده سمنان و همایون یوسفی نماینده اهواز از کمیسیون بهداشت و درمان، محمد علی پور مختار نماینده مردم کبودر آهنگ، جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام و حسین رضازاده نماینده کازرون از کمیسیون قضایی و حقوقی و احمد امیرآبادی فراهانی، علی اصغر یوسف نژاد نماینده ساری و حسن کامران نماینده اصفهان به عنوان اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 98 انتخاب شده‌اند.

 

در روزهای آینده قرار است سایر کمیسیون‌های تخصصی مجلس نیز اعضای کمیسیون‌های خود برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه را معرفی کنند.

 


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------