کواکبیان: اگر مسئولان کنار نمی‌روند دستکم عذرخواهی کننداخبار,اخبار سیاسی,کواکبیان

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با آرزوی سلامتی برای دانشجویان مصدوم سانحه دانشگاه آزاد علوم تحقیقات، گفت: مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی باید این مساله را ریشه یابی، مقصران را شناسایی و دستکم عذرخواهی کنند.

به گزارش ایرنا، مصطفی کواکبیان روز پنجشنبه در حاشیه مراسم یادبود دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در جمع خبرنگاران افزود: 10 الی 12 میلیارد تومان برای تله کابین بودجه مشخص شده بود و مسئولان دانشگاه آزاد باید مشخص کنند که با وجود این بودجه چرا تله کابین راه اندازی نشده است.

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آیا نمی شد در این مسیر از سرعت گیر استفاده کرد. چرا اتوبوس هایی که باید از رده خارج می شدند مورد استفاده قرار گرفتند.

 

کواکبیان با بیان این که خانواده دانشجویان با مراجعه به ما اعلام می کنند که ما شهریه دانشجویان را سرموقع پرداخت کرده ایم اما چرا اتوبوس های نو به کار گرفته نشده است، اظهار کرد: مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی با پیگیری این مساله مانع از بروز اتفاقات تلخ این چنینی در آینده شوند.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مسئولان اگر کناره گیری نمی کنند حداقل عذرخواهی کنند این کمترین کاری است که می توانند انجام دهند.

 

یک دستگاه اتوبوس سرویس دانشجویان روز سه شنبه در محوطه واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی واژگون شد؛ این حادثه تاکنون 10 کشته و 27 مجروح برجای گذاشته و حال برخی مصدومان، وخیم است.

 


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------