آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی

فعالان سیاسی نگران وضعیت زندانیان سیاسی/ کهریزک تکرار شده است؟

علیرضا شیر محمدعلی زندانی سیاسی که به جرم اهانت مقامات جمهوری اسلامی در فضای مجازی به حبس محکوم شده بود، در روز‌های گذشته به ضرب ۳۰ چاقو در…


مصباحی مقدم: با قرار گرفتن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، شانس تصویب FATF در مجمع تشخیص کاهش یافتاخبار,اخبار سیاسی,مصباحی مقدم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هر اقدام خصمانه‌ای از سوی دشمن موجب عمل متقابل و مقابله به مثل از ناحیه ایران می‌شود.

مصباحی مقدم در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، در مورد قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریستی آمریکا گفت: این کار آمریکا  اوج دشمنی با انقلاب اسلامی و ملت ایران است و تروریستی نامیدن سپاه پاسداران که مظهر انقلاب اسلامی و مورد اعتماد ملت ایران و مسوولان نظام است.

 

مصباحی مقدم با اشاره به اینکه این اقدام آمریکا یک معنای واضحی دارد، گفت: این امر حکایت از بغض و کینه آمریکا و استکبار جهانی نسبت به دستاورد‌های سپاه پاسداران و نظام جمهوری در ۴۰ سال گذشته است.

 

وی افزود: ما قانونی در مجلس شورای اسلامی را در گذشته تصویب کردیم که هر اقدام خصمانه‌ای از سوی دشمن موجب عمل متقابل و مقابله به مثل از ناحیه ایران شود.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: خوشبختانه در خبر‌ها دیدم که وزیر امور خارجه نسبت به این اقدام واکنش نشان دادند و از رئیس شورای عالی امنیت ملی خواسته‌اند که نسبت به این اقدام واکنش نشان دهند و حرکت مقابله به مثل را در مورد ارتش آمریکا که در منطقه ما پایگاه دارند، انجام دهند و آن‌ها را تروریست بشناسند.

 

مصباحی مقدم ادامه داد: این کار در حوزه شورای عالی امنیت ملی کشور است و ان‌ها بر اساس سیاست‌های ابلاغی رهبری و قوانین مصوب مجلس باید گام متقابل را بردارد.

 

وی تصریح کرد: در خبر‌ها آمده بود که کمیسیون امنیت ملی طرحی را آماده کردند که در صورت این اقدام آمریکا تصویب شود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------