آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,فرمانده کل ارتش

فرمانده کل ارتش: به آمریکایی ها گفتیم یکی بزنید، ۱۰ تا می زنیم، مطمئن باشید

فرمانده کل ارتش گفت: آمریکایی‌ها پیغام دادند که ما یکی می‌زنیم و دیگر کاری نداریم، شما هم کاری نداشته باشید تا این دعوا تمام شود اما ما…


مهاجری: لاریجانی علاقه‌ای به شرکت در انتخابات مجلس ندارد/ شورای وحدت کیلویی چند؟اخبار,اخبار سیاسی,محمد مهاجری

روزنامه نگار اصولگرا با بیان اینکه بخش مهمی از جریان اصولگرایی مقهور جریان تندرو است، گفت: آنچه امروز به اسم جریان تندرو وجود دارد با اصولگرایی که مدنظر اصولگرایان واقعی و استخوان خرد کرده انقلاب است، نسبتی ندارد.

به گزارش ایرنا، «محمد مهاجری» روزنامه نگار اصولگرا با اشاره به اینکه علی لاریجانی علاقه ای به شرکت در انتخابات مجلس ندارد؛ گفت: عدم تمایل لاریجانی به حضور در انتخابات مجلس آینده برخی تحلیل های غیردقیق را از سوی جریان اصولگرا و اصلاح طلب در پی داشته است.

 

وی افزود: عملکرد لاریجانی طی چند سال گذشته نشان از موضع فراجناحی او دارد و چندان در قالب دو جریان سیاسی کشور نمی گنجد.

 

این فعال سیاسی تصریح کرد: جمنا (جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی) میان اصولگرایان محلی از اعراب ندارد، مغازه ای بود که برای مدتی کرکره آن بالا کشیده شد و غیر از چند نفر در اعضای هیات موسس، بقیه شخصیت های ورشکسته مطلق سیاسی است.

 

مهاجری درباره شورای وحدت اصولگرایان هم گفت: اینکه شما شورایی درست کنید که کسی نداند چیست و اعضای آن چه کسانی هستند؛  یا وجود خارجی ندارد و اگر وجود هم داشته باشد تشکیلاتی بدتر از جمنا و با حضور چهره های ورشکسته خواهد بود.

 

وی خاطرنشان کرد: اینکه یک تشکلی که وجود خارجی ندارد یا در فضای سیاسی ایران محلی از اعراب نخواهد داشت لاریجانی را دعوت کند یا نه؛ چه ارزشی دارد و اساسا شورای وحدت کیلویی چند؟

 

این فعال رسانه ای در پاسخ به اینکه آیا عدم حضور و مشارکت طیف نزدیک به رییس مجلس در تشکیلات اصولگرایان، موضع آن ها را تندتر نخواهد کرد؛ گفت: این مشکل بقیه طیف های اصولگراست تا طرفداران طیف فکری لاریجانی و این جریان ها باید تکلیف خود را با مسائل سیاسی کشور روشن کنند.

 

مهاجری با اشاره به اینکه بخش مهمی از جریان اصولگرایی مقهور جریان تندرو هستند، گفت: به نظر می رسد اصولگرایان در زمین تندروها بازی می کنند و تلاش های سیاسی خود را معطوف به خواست این طیف کرده اند اما این نوع بازی از قبل شکست خورده است و نام آن دیگر اصولگرایی نیست.

 

این روزنامه نگار اصولگرا تاکید کرد: آنچه امروز به اسم جریان تندرو وجود دارد نسبتی با اصولگرایی که مدنظر اصولگرایان واقعی و استخوان خرد کرده انقلاب است، ندارد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------