آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,علی مطهری

علی مطهری به صداوسیما: هنوز منتظرم به قانون تن دهید

علی مطهری با انتقاد از رویکرد صدا و سیما درباره وقتی که قرار بود در اختیار او بگذارد تا از خود در ماجرای خودسوزی یک دختر جوان دفاع کند،…


ایراد شورای نگهبان به طرح ساماندهی خودرواخبار,اخبار سیاسی,شورای نگهبان
سخنگوی شورای نگهبان وضعیت بررسی مصوبات این هفته شورای نگهبان را تشریح کرد.

عباسعلی کدخدایی در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با مصوباتی که امروز در دستور جلسه شورای نگهبان قرار داشت و مورد بررسی قرار گرفت اظهار کرد: امروز از مصوبات مجلس شورای اسلامی، طرح ساماندهی صنعت خودرو، لایحه پایانه های فروشگاهی و سامانه های مودیان(اعاده شده از شورای نگهبان)، لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و کمیسیون اقتصادی و اجتماعی آسیا و اقیانوسیه به نمایندگی از سازمان ملل متحد درباره تاسیس مرکز آسیا و اقیانوسیه برای توسعه مدیریت اطلاعات بلایا( اعاده شده از شورای نگهبان) در دستور کار شورای نگهبان قرار داشت.

 

سخنگوی شورای نگهبان عنوان کرد: دو اساسنامه هم در دستور کار قرار داشت. سه مصوبه مجلس شورای اسلامی اعاده شده ای بودند. یعنی قبلا ایراد گرفته بودیم. آمد و بررسی شد و هر سه مصوبه. هم ایراداتی را داشت. اما به دلیل این‌که هنوز برای مجلس ارسال نشده است نمی‌توانم جزییات را بیان کنم. بزودی نظر نهایی را ارسال می‌کنیم.

 

وی افزود: اجمالا هر سه مصوبه با ایراد مواجه شد. از مصوبات هیات وزیران هم ادامه اساسنامه مربوط به شرکت فرودگاه‌ها بررسی شد و بخشی از آن به دلیل این‌که وقت ما تمام شد برای جلسه بعد ماند.

 

کدخدایی تصریح کرد: فردا هم آقایان فقها در رابطه با نامه‌های دیوان عدالت اداری جلسه خواهند داشت که ان شاءالله نتیجه آن برای خود دیوان ارسال خواهد شد.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------