آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,علی خضریان

ماجرای اشتباه عجیب نماینده اصولگرا در خواندن متن برجام به انگلیسی/ «آنی‌ور ؛ آنی‌تایم» فقط یک اشتباه لفظی نیست

برخی اشتباه‌ها اما اتفاقی نیست. این که نماینده‌ای دو کلمه ساده انگلیسی «anytime & anywhere» را « آنی تایم، آنی وِر» تلفظ می‌کند، نشان…


دامادی: آقای رئیس‌جمهور چماق را بر سر کسی بزنید که به نمایندگان می‌گوید هارت و پورت می‌کنیداخبار,اخبار سیاسی,محمد دامادی
یک نماینده مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: چماق را باید بر سر آن مدیری زد که همه کشور را بی سواد می خواند و خطاب به نمایندگان مجلس می گوید هارت و پورت می کنید!

به گزارش ایلنا، محمد دامادی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی خود عنوان کرد: بیش از یک ماه است که مردم چهاردانگه به دلیل عدم ساماندهی در بحث زباله تحصن کرده اند و نیروی انتظامی نیز که وظیفه برقراری نظم را دارد سعی در کنترل این تحصن دارد. البته کسی به نیروی انتظامی خرده ای نمی گیرد، اما آقای رئیس جمهور چماغ را باید بر سر آن مدیری زد که همه کشور را بی سواد می خواند و خطاب به نمایندگان مجلس می گوید هارت و پورت می کنید!

 

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شمایی که اهل هارت و پورت نیستید، آیا تابحال یک بار به ساری آمده اید؟ همین شیرابه است که موجب تخریب محیط زیست و زمین های کشاورزی شده است.

 

وی تصریح کرد: مردم تهدید امنیتی نیستند، ولی نعمت هستند، بجای اینکه چماق را به مردم شهر من بزنید، به سر آن مدیر و کاسب های زباله در کشور بزنید. چرا به استان مازندران بی توجهی می کنید؟

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------