آخرین اخبار سیاسی


یوسف ارجونی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

رئیس سازمان بسیج مداحان:برای تبلیغ ازدواج و فرزندآوری با روضه خانگی برنامه داریم

رئیس سازمان بسیج مداحان و هیأت مذهبی با اشاره به برنامه‌های این سازمان در راستای تحقق مطالبات مقام معظم رهبری گفت: در سال ۱۴۰۱ برای تقویت…

تجمع اعتراض به بی آبی در ایذه خوزستان/ صداوسیما: یک نفر در ایذه براثر تیراندازی جان باختاعتراضات در ایذه،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
شب گذشته عده‌ای از شهروندان گلایه‌مند از بی‌آبی در شهرستان با در دست داشتن بشکه‌های خالی آب خواستار حل این مشکل شدند.

به گزارش فارس، حسن نبوتی سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه خوزستان با اشاره به اعتراض شب گذشته شهروندان به دلیل مشکلات ناشی از بی‌آبی و بیان اینکه شرایط در حالت عادی قرار دارد، اظهار کرد: روز گذشته عده‌ای از شهروندان گلایه‌مند از بی‌آبی در شهرستان با در دست داشتن بشکه‌های خالی آب خواستار حل این مشکل شدند.

 

وی افزود: در پی این تجمع، ماموران نیروی انتظامی که در محل حضور داشتند با نهایت آرامش و متانت اقدام به صحبت با این شهروندان و درخواست برای آرامش کردند.

 

فرماندار ایذه ادامه داد: در ادامه کار عده‌ای فرد ناشناس با حضور در میان جمعیت اقدام به سر دادن شعار و ایجاد تشنج کردند.

 

نبوتی تاکید کرد: مطالبه آب و مشکلات ناشی از آن در شهرستان به گوش مسئولان رسانده شده و انتظار داریم شهروندان فریب موج‌سواری سودجویان و معاندین را نخورند و به فراخوان‌ها جهت تجمعات توجه نداشته باشند تا مطالبه آنها از راه قانونی پیگیری شود و به نتیجه برسد.

 

 صداوسیما: یک نفر در ایذه براثر تیراندازی جان باخت/ چندین نفر زخمی شدند

خبرگزاری صداوسیما نوشت: دیشب در شهرستان ایذه برخی از مردم برای اعلام نارضایتی خود از مشکلات موجود در خیابان تجمع کرده بودند که برخی از فرصت طلبان با شعار‌های ساختارشکنانه، اقدام به درگیری با نیرو‌های انتظامی کردند. برخی خبر‌ها حاکیست در اغتشاش‌های دیشب ایذه، یک نفر براثر تیراندازی مشکوک جان باخته است و تعدادی هم زخمی شده اند.

 

این نوجوان "محمد عبداللهی" نام داشت.

 

همچنین گفته شده که تعدادی از معترضان بازداشت شدند. 

 

نیروهای امنیتی و انتظامی حضور گسترده‌ای در سطح برخی شهرهای استان خوزستان دارند.

 

همچنین گفته شده که در تهران برخی فعالان سیاسی که قصد برگزاری تجمع داشته‌اند، بازداشت شدند. در برخی نقاط تهران نیز نیروهای پلیس مستقر شده‌‌اند.

 

اعتراضات در ایذه،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------