آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,پژمانفر

پژمانفر: پزشکان ۶۷۰۰ میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت که طبق مستندات مرکز پژوهش‌های مجلس پزشکان ۶۷۰۰ میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند. به گزارش ایسنا،…


طرح سوال چهارم از رئیس‌جمهور در کمیسیون اقتصادی / امیری: شکایت دولت از ۳۰ نماینده مجلس کذب است اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,رئیس‌جمهور
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور از طرح شدن سوال چهارم از رئیس‌جمهور خبر داد و تاکید کرد: اینکه دولت بخواهد از ۳۰ نماینده مجلس شکایت کند، چنین چیزی مطرح نیست. وی ادامه داد: ما در حال تدارک برای پاسخگویی و حل مسئله هستیم و امیدواریم آنچه پیش می‌آید به نفع نظام و کشور باشد.

​معاون پارلمانی رئیس‌جمهور از طرح شدن سوال چهارم از رئیس‌جمهور خبر داد و تاکید کرد: اینکه دولت بخواهد از ۳۰ نماینده مجلس شکایت کند، چنین چیزی مطرح نیست.

 

حسینعلی امیری در گفت‌وگو با ایلنا، در پاسخ به این سوال که آیا سوال جدیدی از رئیس‌جمهور درخصوص گرانی‌ها در مجلس مطرح شده است؟ گفت: در هفته‌های گذشته سه سوال از رئیس‌جمهور مطرح شده بود که هر سه سوال هم‌اکنون حل شده است. سوال چهارمی هم به کمیسیون اقتصادی داده شده است.

 

وی ادامه داد: ما در حال تدارک برای پاسخگویی و حل مسئله هستیم و امیدواریم آنچه پیش می‌آید به نفع نظام و کشور باشد.

 

این عضو دولت تدبیر و امید در واکنش به ادعای یکی از نمایندگان اصولگرا مبنی بر شکایت دولت از ۳۰ نماینده مجلس نزدیک به جبهه پایداری اظهار داشت: اینکه دولت بخواهد از ۳۰ نماینده مجلس شکایت کند، چنین چیزی مطرح نیست. نمایندگان حق سوال و اظهارنظر دارند. البته قانون محدوده‌ای درخصوص این موضوع قائل شده است.

 

امیری با تاکید بر اینکه اگر نماینده‌ای بخواهد در راستای نمایندگی‌اش انجام دهد، دولت هیچ گونه شکایتی از وی ندارد، تصریح کرد: نه فقط نماینده بلکه هر فردی ممکن است اظهارنظرش جنبه‌های مجرمانه داشت باشد که در این صورت، معاون حقوقی رئیس‌جمهور به صورت موردی پرونده آن افراد را پیگیری می‌کند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------