آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,عطریانفر

عطریانفر خبر داد؛ موافقت خاتمی با تشکیل پارلمان اصلاحات

محمد عطریانفر عضو ارشد حزب کارگزاران از موافقت اصولى خاتمی با تشکیل پارلمان و یا شورای عالى یکپارچه اصلاحات خبر داد. عطریان­فر در گفت­گو با…


انتقاد غرویان از ناقص‌العقل‌های این روزهای کشور اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,غرویان
یک استاد حوزه علیمه قم درباره همدلی و وحدت میان حضرات آیات و دولت بیان کرد: تمامی مراجع تقلید بر وحدت تاکید دارند و معتقد هستند اکنون زمان دعوا نیست.

 به گزارش ایلنا؛یک استاد حوزه علیمه قم درباره همدلی و وحدت میان حضرات آیات و دولت بیان کرد: تمامی مراجع تقلید بر وحدت تاکید دارند و معتقد هستند اکنون زمان دعوا نیست.

 

محسن غرویان درباره سخنان اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر این‌ که دولت با تمام قوا به کار خود ادامه می‌دهد و اهل استعفا نیست، گفت: روحیات شخصی آقای روحانی به گونه‌ای نیست که به سادگی از زیر بار مسئولیتی که به دوش می‌کشد، شانه خالی کند و استعفا دهد.

 

اهم سخنان وی به شرح زیر است:

*کسانی که به رئیس‌جمهور فشار ‌می‌آوردند، نمی‌دانند ایشان شخصی محکم و با اراده هستند که بر سر آرمان‌های خود با مردم و همچنین مسئولیت‌هایی که آنان بر دوشش گذاشته‌اند، می‌ماند و اهل جا زدن نیست.

 

* آقای روحانی اولین کسی بود که عنوان امام را روی بنیان‌گذار انقلاب اسلامی گذاشتند آن هم در زمانی که آوردن اسم ایشان جرم بود و مجازات داشت، این را بدانید رئیس‌جمهور از هرکسی مبارزتر، انقلابی و دلسوز تر برای نظام است.

 

*شرایط، شرایطی نیست که رئیس‌جمهور منتخب مردم که سرمایه رأی ۲۴ میلیونی را با خود دارد، تحت فشار قرار دهیم تا استعفاء دهد. در روزهای بعد از انقلاب ما شرایط سختی را داشتیم که مسئولان ایستادگی کردند و یک مورد آن هم در زمان آقای احمدی‌نژاد بود که مشاهده کردیم رئیس‌جمهور یازده روز در خانه نشست و از زیر بار مسئولیتی که داشت شانه خالی کرد.

 

*ما از این بحران‌ها می‌توانیم عبور کنیم و با تغییراتی که که در کابینه صورت خواهد گرفت، مشکلات برطرف خواهد شد، معتقدم دولت باید یک تیم اقتصادی از کارشناسان و اقتصاددانان گرد هم آورد تا معضلات اقتصادی را حل کند.

 

*متاسفانه فضاسازی‌های غلطی در حال شکل‌گیری است ما در داخل باید پشتیبان یکدیگر باشیم، مسئولین،‌ قوای سه گانه به همراه رئیس جمهور باید نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

 

* فضاسازی‌های که صورت می‌گیرد، بسیار غلط است یک عده ناقص العقل در داخل دست به چنین کارهایی می‌زنند و از خارج مورد حمایت قرار می‌گیرند این کارها ضرر و خطر بزرگی برای نظام است.

 

*تمامی مراجع تقلید بر وحدت تاکید دارند و معتقد هستند که باید اختلافات کنار گذاشته شود. حضرات آیات مکارم شیرازی،‌زنجانی، سبحانی و سایر مراجع و شخصیت هایی که آقای واعظی با آن ها دیدار کردند بر این نکته اتفاق نظر داشتند که اختلافات باید کنار گذاشته و الان زمان دعوا با یکدیگر نیست.

 

*افراد و جریان‌های مخالف نباید در سایت و روزنامه‌های خود دولت را تضعیف کنند، باید به معنای کلمه وحدت پشتیبانی خود را از دولت نشان دهند . نباید حرف‌ها و رفتارهایی صورت بگیرد که مردم دلسرد شوند باید در این شرایط کاری کنند که دولت بتوانند مسائل اقتصادی ، اشتغال و معیشت مردم را حل کند.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------