آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,سعید طوسی

اعاده دادرسی سعید طوسی در حال بررسی است

چندی قبل حمید هر وی وکیل سعید طوسی، مربی صوت و لحن در واکنش به مطرح شدن خبر اعاده دادرسی از سوی شکات پرونده آن را رد کرد و به انصاف نیوز…


وکلای بازداشتی امروز محاکمه شدند اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,وکلای بازداشتی
با توجه به اخذ آخرین دفاع، دادگاه طی روزهای آینده حکم خود را در خصوص این پرونده صادر می‌کند. 

جلسه رسیدگی به اتهامات آرش کیخسروی و قاسم شعله‌سعدی دو وکیل دادگستری که مرداد امسال در مقابل مجلس شورای اسلامی دستگیر و بازداشت شدند، امروز در شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

 

محمدحسین آقاسی، وکیل مدافع قاسم شعله‌سعدی روز یکشنبه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: جلسه دادگاه حدود ساعت 10 و 30 دقیقه امروز (یکشنبه) 11 آذر با حضور موکلم و وکیل مدافع آرش کیخسروی برگزار شد. روابط قاضی و متهم بسیار محترمانه بود و هر دو رعایت موقعیت طرف مقابل را کردند.

 

وی افزود: در جلسه امروز، قاضی اجازه داد متهم هر آنچه برای دفاع از خود صلاح می‌داند ارائه کند و پس از شعله‌سعدی نیز، من به عنوان وکیل وی، دفاعیاتم را ارائه دادم.

 

آقاسی اضافه کرد: با توجه به قول قبلی دادگاه مبنی بر پذیرش وثایق برای آزادی موکل پس از جلسه محاکمه، به احتمال بسیار زیاد روز سه‌شنبه هفته جاری این کار انجام و موکلم از زندان آزاد می‌شود.

 

وی ادامه داد: خانواده موکلم نیز با اجازه قاضی در جلسه امروز دادگاه حضور داشتند و پس از پایان جلسه با شعله‌سعدی ملاقات کردند.

 

به گفته آقاسی به احتمال بسیار زیاد تا پایان هفته جاری شعبه 15 دادگاه انقلاب حکم خود را درباره این پرونده صادر می‌کند.

 

ابوذر نصراللهی، وکیل مدافع آرش کیخسروی هم درباره جلسه محاکمه امروز (یکشنبه) 11 آذر به ایرنا گفت: موکلم بنا به دلایلی در جلسه دادگاه حضور نیافت و جلسه محاکمه بدون حضور کیخسروی برگزار شد.

 

این وکیل دادگستری افزود: در جلسه امروز، قاضی پرونده اتهامات این موکل را اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی و اخلال در نظم عمومی عنوان کرد که دفاعیات خود را به عنوان وکیل کیخسروی ارائه کردم و نهایتاً دادگاه نیز آخرین دفاع را اخذ کرد.

 

نصراللهی اضافه کرد: با توجه به اخذ آخرین دفاع، دادگاه طی روزهای آینده حکم خود را در خصوص این پرونده صادر می‌کند.

 

وکیل مدافع آرش کیخسروی درباره تصمیم دادگاه برای پذیرش وثیقه موکلش و صدور دستور آزادی گفت: به رغم صدور قرار وثیقه در مرحله دادسرا، هنوز دادگاه در این باره تعیین تکلیف نکرده است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------