آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,زنگنه

زنگنه: هیچ مشکلی در این شش سال با آقای روحانی نداشتم/ عقب نشینی نمی‌کنم

زنگنه اظهار داشت: من نمی‌دانم چه کسانی این خبرها را به برخی نمایندگان می‌دهند و بنده خواهش می‌کنم که این نمایندگان منابع خود را تغییر دهند…


محسن رضایی: ناوهای آمریکا از کنار قایق‌های سپاه عبور نکنند اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس خطاب به رئیس رژیم آمریکا گفت: آقای ترامپ، با این حساب به ناوهایت بگو از کنار قایق‌های سپاه عبور نکنند. 

 سرلشکر محسن رضایی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس در واکنش به اقدام رژیم آمریکا درباره «قراردادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی» گفت: آقای ترامپ، با این حساب به ناوهایت بگو از کنار قایق‌های سپاه عبور نکنند.

 

به گزارش میزان، بلافاصله پس از اعلام تصمیم احمقانه آمریکا، شورای عالی امنیت ملی با پیشنهاد محمدجواد ظریف موافقت و اعلام کرد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه و همه نیروهای وابسته به آن جزو گروه‌‌های تروریستی محسوب می‌شوند.

 

حمید بعیدی‌نژاد سفیر ایران در انگلیس نیز در واکنش به تصمیم رژیم آمریکا نوشت: ترامپ با اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک گروه تروریستی یکی از احمقانه‌ترین تصمیمات سیاسی خود را اتخاذ کرد. تعجیل برای اعلام این تصمیم در روز‌هایی که سپاه با تمامی قوا به مردم سیل زده یاری می‌رساند، فقط هدیه‌ای برای نتانیاهو برای کمک به وی در انتخابات اسرائیل است.

 

همچنین «سید عباس عراقچی» شامگاه دوشنبه در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری پیرامون قرار گرفتن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی از سوی دولت آمریکا اظهار کرد: من روز یکشنبه ۱۸ فروردین (یک روز قبل از اقدام دولت آمریکا)، سفیر سوئیس را به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران احضار کردم.

 

معاون سیاسی وزارت امور خارجه افزود: پیام بسیار صریح و مستقیمی را از طریق سوئیس به آمریکایی‌ها دادیم که اگر چنین کاری (قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی) را انجام دهند اقدام متقابل ما سریع، صریح و قاطع خواهد بود و سنتکام را به عنوان گروه تروریستی شناسایی خواهیم کرد و اگر هر حادثه‌ای بعد از آن پیش بیاید، مسئولیت مستقیم آن با دولت آمریکاست و آن‌ها مسئول این خبط و خطای بسیار بزرگ سیاسی و راهبردی‌شان هستند.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------