آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,حسین فریدون

حسین فریدون در زندان حاضر است

یک منبع آگاه درسازمان زندان‌ها گفت:حسین فریدون در زندان حاضر و در حال گذراندن دوران محکومیتش است. به گزارش میزان به نقل از مرکز رسانه قوه…


واعظی:کار سعید قاسمی، کاسه پر کردن برای آمریکاست اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,واعظی
رئیس دفتر رئیس‌جمهور درباره قیمت بنزین و علت لغو جلسه شورایعالی انقلاب فرهنگی توضیحاتی ارائه داد. واعظی همچنین در واکنش به اظهارات اخیر سعید قاسمی گفت: آنچه من دیدم هیچکدام از مطالبش درست نیست و اینکار کاسه پر کردن برای آمریکا است. 

رئیس دفتر رئیس‌جمهور درباره قیمت بنزین و علت لغو جلسه شورایعالی انقلاب فرهنگی توضیحاتی ارائه داد.

 

به گزارش انتخاب به نقل از خبرگزاری ها، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی روی سناریو‌های محتلف قیمت بنزین بحث شد، اما تصمیم نهایی در این زمینه گرفته نشده است.

 

وی افزود: لغو جلسه شورای عالی انقلاب فرهگی ربطی به حواشی مطرح شده ندارد. گاهی، چون حد نصاب اعضا تکمیل نمی‌شود ممکن است جلسه به این دلیل برگزار نشود.

 

همه حقوق ها افزایش می یابد

واعظی همچنین گفت: پس از مصوبه امروز هیأت دولت همه حقوق ها افزایش خواهد یافت.

 

افزایش قیمت سوخت نهایی نشده

وی افزود:‌ سوخت قاچاق می شود و چهار سال است قیمت سوخت افزایش نیافته و استفاده از آن افزایش یافته لذا باید طی چارچوبی مصرف سوخت مدیریت شود.

 

واعظی تصریح کرد: هنوز بحث افزایش سوخت نهایی نشده است. در شورای عالی هماهنگی اقتصادی این موضوع بحث شد اما نهایی نشد.

 

وی همچنین در مورد مسائل جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: ما همیشه چهارشنبه ها جلسه شورای اقتصادی داریم اما دبیر گفت تعدادی نیستند فلذا در مورد این مساله هم دبیر شورا این جلسه را لغو کرد.

 

کار سعید قاسمی کاسه پر کردن برای آمریکاست

واعظی در پاسخ به سوالی در مورد اظهارات اخیر سعید قاسمی گفت: اینکه یک فردی حرفی بزند قابل استناد نیست آنچه من دیدم هیچکدام از مطالبش درست نیست و اینکار کاسه پر کردن برای آمریکا است.

 

نمی‌خواهم سخنگو باشم

وی همچنین درخصوص موضوع سخنگوی دولت گفت: من سخنگو نیستم و نمی‌خواهم سخنگو باشم اما تلاش میکنم هفته ای یکبار پاسخ رسانه ها را بدهم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------