آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,محمدرضا خاتمی

در آخرین جلسه دادگاه محمدرضا خاتمی درباره انتخابات ۸۸ چه گذشت؟

محمدرضا خاتمی در پایان جلسه دادگاهش درباره مباحث مطرح شده در آن گفت: در اظهارات صریح مسئولان انتخابات تا ۳۰ خرداد ماه ۸۸ این است که ما ۵۸…


هشدار نماینده مجلس درباره گرانی نان و بنزین: تبعات دارد اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,نادر قاضی‌پور
متاسفانه گرانی برخی اجناس حاکی از آن است که دولت وضعیت کشور را رها کرده و اقتصاد در دست دلالان است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نان یکی از مهمترین اقلام سفره غذایی خانوارهای متوسط و ضعیف جامعه است که افزایش آن می‌تواند منجر به بروز مشکلاتی برای مردم شود ضمن اینکه افزایش همزمان نان و بنزین می‌تواند تبعات زیادی برای جامعه داشته باشد.

 

نادر قاضی‌پور عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اقدام غیرقانونی برخی نانوایان در گران گردن قیمت گفت: باید فرمانداران،‌استانداران و بخشداران با این اقدام غیرقانونی برخورد کنند ضمن اینکه اتحادیه نانوایان هم نظارت‌های خود را افزایش داده و مانع تخلف زیرمجموعه خود شود.

 

وی افزود:‌متاسفانه گرانی برخی اجناس حاکی از آن است که دولت وضعیت کشور را رها کرده و اقتصاد در دست دلالان است.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: بارها از دولت خواسته‌ایم با توجه به وضعیت بازار و در پیش بودن ماه رمضان گوشت قرمز و مرغ، لبنیات، برنج، روغن، نان در سراسر کشور قیمتی واحد داشته باشند و مردم سهمیه خود را دانسته و بر این اساس خریداری کنند.

 

قاضی‌پور گفت: دولت باید با جدیت بیشتری به بازار نظارت کنند ضمن اینکه نهادهای نظارتی چرا وظایف خود را انجام نمی‌دهند؟

 

وی افزود: در هفته آینده تذکرات جدی به وزیر کشور، وزیر صمت و وزیر جهاد کشاورزی و اقتصاد خواهم داد چرا که آنها مسئول کنترل بخش‌های مختلف کشور هستند و باید پاسخگوی نمایندگان باشند.

 

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌نان یکی از مهمترین اقلام سفره غذایی خانوارهای متوسط و ضعیف جامعه است که افزایش آن می‌تواند منجر به بروز مشکلاتی برای مردم شود ضمن اینکه افزایش نان و بنزین می‌تواند تبعات زیادی برای جامعه داشته باشد.

 

قاضی‌پور گفت: بهتر است دولت با اقدامات پیش دستانه قبل از آنکه نان در ماه‌های آتی گران شود یارانه آن را به نانوایان پرداخت کند و در حقیقت مانع از فشار بیشتر به مردم مستضعف شود.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------