آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,علی مطهری

علی مطهری به صداوسیما: هنوز منتظرم به قانون تن دهید

علی مطهری با انتقاد از رویکرد صدا و سیما درباره وقتی که قرار بود در اختیار او بگذارد تا از خود در ماجرای خودسوزی یک دختر جوان دفاع کند،…


نامه رسمی هیات رئیسه مجلس به دولت جهت ارائه گزارش به مجلس/ نامه رئیس‌جمهور به رهبری اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,هیات رئیسه مجلس
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده بافق و مهریز درمورد لزوم گزارش‌دهی دولت به مجلس گفت: هیات رئیسه در این زمینه نامه رسمی به دولت داده است و شنیده‌ام که ایشان در نامه‌ای به مقام معظم رهبری اعلام کرده اند که این کار اشکال دارد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا صباغیان بافقی در بیان تذکری گفت: قرار بود رئیس جمهور و وزرا درمردادماه طبق قانون برای گزارش به مجلس اقدام کنند و در صحن حاضر شوند اما شنیده ایم که سخنگوی دولت با این کار مخالفت کرده است.

 

وی خطاب به علی لایجانی که ریاست جلسه امروز را برعهده دارد گفت: به عنوان رئیس مجلس در این باره موضع گیری کرده و تذکر لازم را بدهید.

 

علی لاریجانی در پاسخ به صباغیان گفت: هیات رئیسه در این زمینه نامه رسمی به دولت داده است و شنیده ام که ایشان در نامه ای به مقام معظم رهبری اعلام کرده اند که این کار اشکال دارد و این نامه از سوی رهبری به هیات حل اختلاف قوا داده شده است.

 

رئیس قوه قانون گذاری گفت: مجلس در این باره به وظایف خود عمل می کند چون این موضوع آیین نامه است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------