آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,حسین مظفر

2 لایحه CFT و پالرمو تا پیش از پایان ضرب‌الاجل FATF رد خواهند شد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش‌بینی کرد که تکلیف دو لایحه الحاق به CFT و کنوانسیون پالرمو تا پیش از پایان ضرب‌الاجل FATF علیه کشورمان در…


نوبت اتهام‌زنی به دختر محسن آرمین اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , محسن آرمین

 

 بازهم در ماه‌های منتهی به برگزاری انتخابات، چراغ ساختمان شایعه و اتهام‌زنی دلواپسان روشن‌تر از قبل شد؛ آنها دو هدف دارند. هدف نخست آنکه اجازه ندهند بار دیگر نام اصلاح‌طلبان بر برگه‌های رای مردم نوشته شود و هدف دوم اینکه انتقام شکست‌های پیاپی خود را بگیرند. بنابراین هر روز با یک بی‌اخلاقی سعی در بی‌اعتماد کردن جامعه  نسبت به اصلاح‌طلبان دارند. حالا نوبت به تخریب محسن آرمین رسیده است؛ سیاستمدار با سابقه و نماینده مجلس ششم که کم سخن می‌گوید اما زمانی که به اظهارنظر و یا ارائه پیشنهاد می‌پردازد هدف تخریب دلواپسان قرار می‌گیرد. محسن آرمین جز در راستای منافع و مصالح ملی اقدامی انجام نمی‌دهد که نمونه آن تیرماه بود که او و جمعی از اصلاح‌طلبان طی نامه‌ای به دبیر کل سازمان ملل متحد از رفتار خارج از عرف آمریکا انتقاد کردند.

 

در این نامه آمده بود: «امضاکنندگان این نامه از اعضای سازمان ملل متحد و به‌ویژه از اعضای دائم شورای امنیت آن سازمان و شخص جنابعالی خواستارند در شرایطی که ایالات متحده به همراهی اسرائیل عملا در مسیر شعله‌ور ساختن جنگ خانمان‌برانداز جدیدی در خاورمیانه حرکت می‌کند و به این ترتیب صلح و امنیت جهانی را با مخاطرات جدی مواجه کرده است، ساکت ننشسته و به هر شکل که صلاح می‌دانند، دولت آمریکا را به بازگشت به برجام، لغو تحریم‌ها و ترک ماجراجویی در منطقه جنگ‌زده ما تشویق کنند». از سوی دیگر راهکارها و پیشنهادات انتخاباتی آرمین مسیر کسب نتیجه بهتر برای اصلاح‌طلبان درانتخابات اسفند را هموار می‌کند. او با توجه به صبغه و تجارب سیاسی خود به‌خوبی می‌داند که نقد جریان اصلاحات به معنی تضعیف این جریان نیست بلکه سبب اخذ تصمیمات مفیدتر خواهد شد و در این راستا بود که گفت: «اصلاح‌طلبان باید به ارزیابی عملکرد خود بنشینند و خطاها و اشتباهات خود را صادقانه بپذیرند. عناصر فرصت‌طلب و آلوده و جاه‌طلب را از خود دور کنند. رودربایستی را کنار بگذارند.

 

فرمان هدایت جریان اصلاحات را به دست افرادی ندهند که قادر به نمایندگی مطالبات اصلاح‌طلبانه نیستند». آرمین و حجاریان از سرمایه‌های جریان اصلاحات هستند و اصلاح‌طلبان به آسانی نمی‌توانند ایده و پیشنهادات آنها را نادیده بگیرند چنانکه علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد گفت برای داشتن یک حزب پرقدرت باید چهره‌های پرقدرت کنار هم قرار بگیرند. به گفته او: «چهره‌های شاخص حزبی ما مثل سعید حجاریان، مصطفی تاج‌زاده، عبدا... رمضان‌زاده، بهزاد نبوی، محسن آرمین و... بعد از ۸۸ دیگر عضو هیچ حزبی نشدند، آنها باید در احزاب باشند تا حزب، حزب شود.»

 

  نوبت هجمه به دختر آرمین شد

مخالفان جریان اصلاحات و دلواپسان نقش‌آفرینی محسن آرمین در روند فعالیت انتخاباتی اصلاح‌طلبان مطابق معمول اقدامات غیراخلاقی را در دستور کار قرار دادند و اقدام به انتشار تصویر دختر محسن آرمین با ادعایی دروغ کردند. در عکس منتشر شده چند جوان در کنار هم هستند و دلواپسان در تشریح این عکس نوشتند: «مرضیه خانم هستن، دختر آرمین، اصلاح‌طلب کنونی. کارمند جان کری هستن الان. من فقط عاشق اون روسریشم که برای حفظ اسلام نگه داشته». اتهام‌زنی هم عادت همیشگی دلواپسان است و برایشان اهمیت ندارد ادعایشان سبب خنده و تفریح دیگران می‌شود چون ذره‌ای صداقت و صحت ندارد مثلا بر چه اساس ادعا کردند دختر آرمین کارمند جان کری است؟ مشخص است که دلواپسان نگران هستند. از یک سو هراس آن را دارند تا در اعترافات روح‌ا... زم به نقش آنها اشاره شده باشد

مانند 25 مهر که خبرگزاری فارس نوشت: «محمدحسین رستمی» جوان 34 ساله‌ای با هیبت کاملا حزب‌اللهی بود که چندی قبل خبر بازداشت شوک آورش به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی رسانه‌ای شد». یا از برنامه‌ریزی انتخاباتی اصلاح‌طلبان می‌ترسند که منتهی به پیروزی‌شان شود بنابراین سعی دارند با درگیر کردن ذهن بزرگان جریان اصلاحات مانع از برنامه‌ریزی انتخاباتی آنها شوند و در نهایت هم شاید این ترس را داشته باشند که اظهارات مادر فریدالدین حدادعادل درباره تاسیس مدرسه برای تحصیل فرزندش مانع رای‌آوری جریان اصولگرایی شود پس با اتهام‌زنی به دختر آرمین درصدد پوشاندن حواشی اطراف فرید حدادعادل هستند.

 

 

آرمان ملی 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------